Parfüm kullanma sıklığınız, kullanmadığınız zamanlar hakkında

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Parfüm kullanmak bir alışkanlık oldu artık. Kullanmadığım gün dünkü parfümden kalıntıdır sadece yani dünkü parfüm kokuyordurda sıkmamışımdır. Dışarda sanki bir nevi çıplak gibi hissediyorum kendimi parfüm kullanmayınca. Parfüm kullanmadığım yıllara acıyorum :).. Günde iki üç öğün parfüm sıktığım oluyor. Şişesinden kokladıklarım oluyor. Elime sıkıp denediklerim oluyor. :)..

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Günde genellikle 1 kere kullanıyorum.Akşam ya da geceleri bazen sıkıyorum.Kullandığım çoğu koku tazeleme hissi yaratmıyor ama ozlediklerim olunca hemen birkaç fıs fislatiyorum :)

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Yanımda Dekant şişesi ile geziyorum iki fıs iki omzuna da sıkıyorum kulak arkasına da bir fıs ve enseme de bir fıs sıkıyorum yayılım iyi oluyor. Öğleden sonra tazeliyorum ve her zaman sol elimin üstüne sıkıp bol bol kokluyorum :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Düşündümde geçmişim o kadar kokudan uzak geçmemiş. Mevsimine göre sulu sulu kokulu kokulu meyveler yemişiz, kokularını çekmişiz içimize. Pastalar, kurabiyler :) :D.. Tabi şimdi parfüm sürerek daha da arttırdık bunları maşallah :).. Bu arada eskiden beri limon yağı, vanilya yağı falan çok ilgilenmişimdir..

Haydar

TürkParfüm Üyesi
Çok acele ile çıkıp unutmadığım sürece hemen hemen her gün decant stoğumdan yanıma alıp çıkarım. Şişeli olarak fazla yok ama decant olarak çok çeşit var.