parfümün adını hatırlayamıyorum

trzkriva

TürkParfüm Üyesi
yaklaşık 3 sene önce havaalanından bi parfüm almıştım ama ismini asla hatırlayamıyorum kokusu burnumda böyle çok farklı bir kokusu vardı nasıl anlatabilirim bilmiyorum. şişesi altın sarısı dikdörtgendi ama kapak kısmı kavisliydi. ismi p ya da f ile başlıyordu sanırım kütfen yardımcı olun şişeye benzeyen bi başka parfümün fotoğrafını ekliycem ama bu şişenin her yerinin altın sarısı olduğunu düşünün

Ekli dosyalar

• 0F2F6A95-1790-4EEF-B24A-FB1358A13F26.png
    0F2F6A95-1790-4EEF-B24A-FB1358A13F26.png
    474.3 KB · Görüntüleme: 699

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
yaklaşık 3 sene önce havaalanından bi parfüm almıştım ama ismini asla hatırlayamıyorum kokusu burnumda böyle çok farklı bir kokusu vardı nasıl anlatabilirim bilmiyorum. şişesi altın sarısı dikdörtgendi ama kapak kısmı kavisliydi. ismi p ya da f ile başlıyordu sanırım kütfen yardımcı olun şişeye benzeyen bi başka parfümün fotoğrafını ekliycem ama bu şişenin her yerinin altın sarısı olduğunu düşünün
Sağolasın Erdem hocam, güzel bir parfümsever, forumdaşlık göstergesi :) Maşallah :) ..

Sayın @trzkriva forumda yazılarınızı bekleriz, güzel forumlar dilerim.. acaba parfüm bu ise belirtirseniz sevinirim, seviniriz.. Hem ben de şişe resimi Google'a koyup deneyebilim benzer parfüm şişeleri bulmak için eğer bulamamışsanız, şimdi boş yere aramamış olayım.. İyi günler, selametle :) .

Son düzenleme:

trzkriva

TürkParfüm Üyesi
Sağolasın Erdem hocam, güzel bir parfümsever, forumdaşlık göstergesi :) Maşallah :) ..

Sayın @trzkriva forumda yazılarınızı bekleriz, güzel forumlar dilerim.. acaba parfüm bu ise belirtirseniz sevinirim, seviniriz.. Hem ben de şişe resimi Google'a koyup deneyebilim benzer parfüm şişeleri bulmak için eğer bulamamışsanız, şimdi boş yere aramamış olayım.. İyi günler, selametle :) .
F63E5ADD-E7E7-47FA-8095-7AC6A2E8C940.jpeg
zor güç bela bulabildim bu fotoğrafı çekmişim Allah’tan lütfen yardımcı olursanız sevinirim parfüm buydu ama ismi çıkmamış arka tarafta kalmış

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 2368zor güç bela bulabildim bu fotoğrafı çekmişim Allah’tan lütfen yardımcı olursanız sevinirim parfüm buydu ama ismi çıkmamış arka tarafta kalmış

Peki bu havalanından aldığınız yer FreeShop mağazası mı? Acaba bilen var mı FreeShoplarda bilinmeyen parfümler satılabiliyor mu? Belki bir markanın klonu da da olabilir. Acaba havalanını hatırlıyor musunuz, hangi ülke? Koku karakterinden de bahsederseniz aramada yardımcı olabilir. Çiçeksi, hangi çiçek, tatlılık, vanilya gibi.

Google'da arama yaptım pek çok çeşitli ama denk gelmedi. ''Golden Bottles perfume'' ve farklı varyasyon yazdım ama aramalarımda denk gelmedi. İnşallah bulunur :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
bu arada uniseks mi yoksa bayan parfümü müydü?