Parfümü hiç bir yerde bulamıyorum

badwolf21

TürkParfüm Üyesi
iyi akşamlar arkadaşlar,
çok beğendiğim bir koku fakat kutusunu kaybettiğim için hiç bir yerde bulamıyorum. Bilen çıkarsa çok mutlu olucam.
IMG_3858.JPG

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
iyi akşamlar arkadaşlar,
çok beğendiğim bir koku fakat kutusunu kaybettiğim için hiç bir yerde bulamıyorum. Bilen çıkarsa çok mutlu olucam.Ekli dosyayı görüntüle 1284
İçeriğini yazabilir misiniz aklınızda kaldığınca?

Askeri bir tasarım gibi geldi şişe veya outroad tarzı bir şey. Bana Askeri su mataralarını anımsattı, bilmem neden..

Yılı kaç parfümün?

Fragrantica.com a bakfım. Shadow isimli başka parfümler var ve kimi sizin parfüm şişesi gibi siyah. Aklıma sizin parfüm onların bir dupe'si veya klonu, çakması olabiliri aklıma getirdi. Çakma derken klon tarzı demek istedim..

Mesela Davidoff Cool Water'ın çok klonu vardı, hele bir dönem ve ondan daha iyilerdi. Arko Cool, August diye bir parfüm.

August mavi şişe bir parfümdü, bergamutlu aromatik kokusu harikaydı. Çok aradım nette ki sonunda Arko Cool ile inanılmaz benzerliğini çok sonra fark ettim :) ..

Google da şişe resmi yükleyip arattım ki kesip bir daha arayabilirim. İsimle de aradım ''Shadow perfume" yazıp. "Shadow Parfüm" falan da yazıp arayacağım inşallah..

Eğer bulamazsanız benzer notalarla benzeri büyük ihtimal vardır, artık onları da araştırırsınız..

Siz de forumumuza hoş gelmişsiniz arkadaşım, yazılarınızı bekleriz :) ..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi