satılık (Alattaarperfumes khashab al oudh)

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
.

Ekli dosyalar

• 20180214_130704.jpg
    20180214_130704.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 999
Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
@Ozay87 hocamdan çok uygun fiyata parfüm, doğal ASAQ falan esanslar aldım.. Ucuz olmasa bile teşekkür ederim ki çok ucuzdu normal fiyatının altında.. Bana yardımları oldu bu konularda.. İndirimlerde falan yardımları oldu.. Bunu da yazayım dedim ek not olarak..

İlanı koymadan önce konuştuk Özay ile.. Özay hocama ve yönetime ve forum arkadaşlarına yazıları için, birlikteliğimiz için teşekkür ederim :).. İyi forumlar, kokular, günler arkadaşlar :)..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
100 ml 150 tl kargo alıcı ödemeli dogal ud parfum sentetik hissetmedim buda onu doğal yapıyor.
d839731c6ec4d4f9d8513006d1e2b1e5.jpg

Arap markaları seni rahat bırakmıyor :).. Ud'u çok seviyorsun galiba Özay hocam :).. Tabi sen Maison Franchis Kurkjian (MFK)'cısın özellikle :).. Ben Misk ve Amber 'ciyim.. Ud da seviyorum, onunda yeri ayrı.. Gül de ayrı bir zevk.. Çok çok svdiğim koku notaları :D..

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Tesekkurler baykal hocam düşünceler için ama kararsizim zor bulunacak seyleri buraya koyduğum icin yani tabi hak eden var ama haketmeyenlerde var bu iyiliği umarim hak edene giderler.

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Arap markaları seni rahat bırakmıyor :).. Ud'u çok seviyorsun galiba Özay hocam :).. Tabi sen Maison Franchis Kurkjian (MFK)'cısın özellikle :).. Ben Misk ve Amber 'ciyim.. Ud da seviyorum, onunda yeri ayrı.. Gül de ayrı bir zevk.. Çok çok svdiğim koku notaları :D..
Bu koku cok dogal ud tarz olarak cdg wonder vood gibi birşey.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Evet bu parfümü aldım. Aldığınız parfümelre de yazabilirim.. Diğer parfümler faaln çok ucuza geldi bu bedeva ve çok fazlası bedeva oldu. Bu açıdan tekrar teşekkürler Ozay87 Özay hocama..

Parfümde bir odunsuluk var ama bence ud değil. Kuru bir meyvelilik var ama sentetik bence.. parfüm kendine bir yandan çekiyor ama sentetikler de çok cezbetmiyor.. Evde ara sıra belki sıkarım :)..

Bu arada Khashab Al Oudh markası ne diye baktım bulamadım. Kutusunda '' alattaarperfumes.com'' yazıyor ama google da site görünmüyor, çok ilginç..
alattaarperfumes khashabAlOud.jpg

Parfüm şişesi silgi tarzlı güzel. Gerçi ben içi tamamen görünmeyen parfümleri sevmiyorum bu açıdan..

Bence sentetik oud kullanılmış. Onunda çok çeşitleri olmalı.. Alınır mı alınmaz :)..

Özay hediyeye gelen parfüm falan için tekrar teşekkürler :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Evet bu parfümü aldım. Aldığınız parfümelre de yazabilirim.. Diğer parfümler faaln çok ucuza geldi bu bedeva ve çok fazlası bedeva oldu. Bu açıdan tekrar teşekkürler Ozay87 Özay hocama..

Parfümde bir odunsuluk var ama bence ud değil. Kuru bir meyvelilik var ama sentetik bence.. parfüm kendine bir yandan çekiyor ama sentetikler de çok cezbetmiyor.. Evde ara sıra belki sıkarım :)..

Bu arada Khashab Al Oudh markası ne diye baktım bulamadım. Kutusunda '' alattaarperfumes.com'' yazıyor ama google da site görünmüyor, çok ilginç..
Ekli dosyayı görüntüle 1239

Parfüm şişesi silgi tarzlı güzel. Gerçi ben içi tamamen görünmeyen parfümleri sevmiyorum bu açıdan..

Bence sentetik oud kullanılmış. Onunda çok çeşitleri olmalı.. Alınır mı alınmaz :)..

Özay hediyeye gelen parfüm falan için tekrar teşekkürler :)..

Özay hocam bu parfüm Mfk Chasmere Mood a benziyor :) .. Plastiğimsi meyve ve oud..