Satılık Creed Virgin Island Water 2015 batch / SATILDI

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Merhabalar,

Aile dostum bir ablamın Fransa'dan aldığı 2015 üretim Creed Virgin Island Water satılıktır.

Kutusunu atmıştır. Ancak şişenin Türkiye'ye gelişine kadar tüm sürecine hakimim. Parfümü bizzat biliyorum.

35 ml ve 37 ml arasındadır. İstenilen rakam 350 TL'dir. Yanında ufak sample hediye edeceğim.

Kargoyu indirim kodu ile göndereceğim, kargo alıcıya aittir.

1538403647269.png

1538403654566.png

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hayırlı satışlar kardeşim. Mehmet hocam zaten forumda Creed Git açıklıyorduk konusu da yazıldı. Menekşe Çiçeği yoğun bir koku.. Alacaklara hayırlı olsun.. Yurtdışında yüksek fiyatlara aranan bir perfüm Creed Git Vintage'i .. Bugünlerde parfüm tanıtımına da hız verdim 7-8 parfüm denedim ki daha önce ddenediklerim de var ama zaman bulup yazamadım yazacağım inşallah..

Git manyağı görür inşallah ilanını :D .. Aventus kadar olmasa da bir hayran kitlesi var sanırım.. Hayırlısı inşallah :) ..

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Parfüm Bertuğ kardeşimize satılmıştır.

Maalesef zor bir hastalık geçirmem sebebiyle, foruma pek uğrayamıyorum hatta parfüm kullanabilecek dahi takatim yok.

O yüzden kimse kusura bakmasın, Allah'ın izniyle aranıza geri döneceğim.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Parfüm Bertuğ kardeşimize satılmıştır.

Maalesef zor bir hastalık geçirmem sebebiyle, foruma pek uğrayamıyorum hatta parfüm kullanabilecek dahi takatim yok.

O yüzden kimse kusura bakmasın, Allah'ın izniyle aranıza geri döneceğim.

İnşallah iyileşirsin kardeşim, duam senle, duamız senle .. İnşallah dönersin kardeşim, hocam ..