Satılık Şişeli Chene ve Dekantlarım

ustad

TürkParfüm Üyesi
Dekant başına şişe+paketleme için 2 tl alınacaktır.
Kargo alıcı ödemelidir.


Papillon Perfumery - Anubis 15 ml ( ml'i 13,5tl )

Nawabh of Oudh - 20 ml ( ml'i 16 tl )

İnvasion Barbare 30 ml ( ml'i 12 tl )

Nicolai New York 70 ml ( ml'i 4 tl )

Serge Lutens MKK 25 ml ( palais logo ) ml'i 12 tl

Şişeli olarak satılık
Chene ( palais logo ) 50 ml 560 tl
IMG_2608.JPG
 
Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Şu parfüm olmalı : İçeriği turunçgiller, Lavanta aromatik ,canlı baharatlar sonra sıcak baharatlar da var az içerikte açıklanan... ''New York - Nicolai Parfumeur Createur - for men - 1984''.
New York
1989for men

New York , Nicolai Parfumeur Createur tarafından çıkartılan, erkekler için Odunsu Baharatlı(Woody Spicy) kokulu parfümdür. New York 1989'da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Patricia de Nicolai'dir . Üst notalarda bergamot, amalfi limon, karanfiller, lavanta ve yeşil notalar; orta notalarda kekik, tarçın, biber, biber, paçuli ve sedir bulunur; taban notaları kehribar/amber?, vanilya ve deri.

Parfümün puanı: 318 oy ile 5 üzerinden 4.25 .

''


Bir de bu modeli var ama Bülen Ustad'ınki satıştaki şu an bu değil galiba.. Bu ise meşeyosunu ve limon daha çok.. ''New York Intense - Nicolai Parfumeur Createur - for women and men - 2014''. Kuvvetlice bir parfüm sayılır. Meşeyosunu çok doyamadım ama yeterli kimine göre, denemelere devam.. Meşeyosunu çeşitleri kimi yumuşak kimi keskin oluyor.. : ''
New York Intense
2014for women and men

New York Intense, Nicolai Parfumeur Createur tarafından çıkartılan, kadınlar ve erkekler için Odunsu Aromatik(Woody Aromatic) kokulu parfümdür. New York Intense 2014 yılında başlatılmıştır. Bu kokunun arkasındaki burun Patricia de Nicolai'dir . Bergamot, sicilya limonu, karanfil, kekik, tarçın, karabiber, pimento, oakmoss, vetiver ve kehribarın kokusu bulunur.

Parfüm değerlendirmesi: 4.33 üzerinden 5 ile 124 oy.
''
 

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
MKK yı görünce aklım gitti. Daha önce hiç denemedim ününü çok duydumç Hala güncel mi hocam. Hemen alamayabilirim ama bi teyit edelim yine de size zahmet
Hocam selamlar,

MKK ile Chene'den 5ml alabilir miyim?
Kusura bakmayın @ustad hoca cevap vermediği için.. Forumumuza diğer ilanlara bakabilir, mesajlar yazabilir, konular açabilirsiniz.. bir sorun olduğuna özelden de yazmaktan çekinmeyin lütfen. Teşeekkür ederim iyi günler..

Bülent ilan aktif mi?
 

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hocam ilanınız güncel mi?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoş gelmişsin :) . Ya maalesef şu an email sistemi çalışmıyor, aktif hale getireceğiz inşallah hocam. Forumda yazılarını görmek isteriz bu arada :)
 
Üst