Signorina Misteriosa - Salvatore Ferragamo - for women - 2016 (+8)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
DSC_0554.JPG

Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo for women coollogo_com-19913333.png
Signorina Misteriosa - Salvatore Ferragamo - for women / kadınlar için - 2016 Anlamı gizemli, sırlı genç baayn demek İtalyanca parfümün anlamı :) . Parfüm EDP formunda. -10 ile +10 arasında +8 puan veriyorum..

Gelip geçtiğiniz yeri kokutacak parfüm olarak tanıtıldı bana, sephora elemanınca. Tonka fasulyesi açıklanmamış ama o karanlık kokuda bence kesin var. Tuberose(sümbülteber) evet olabilir ama parfüm genel olarak Vanilya ve Tonka kokuyor. Vanilya tam karakterini gösteremiyor ama var, ben burdayım da diyor. Doğal parfüm görünüyor. Parfümde parlaklık var ve Sandal odunu gibi bir şey ve Neroli ve Portakal çiçeğidir ama ana karakter dediğim gibi Vanilya ve Tonka fasulyesi(Vanilyanın karanlık tatlısı gibi). Süt kokusu ise Doğal vanilyanın HindistanCevizi gibi sütlümsü kokusu yüzünden açıklanmış olmalı resmi olarak. Böyle şeylerin yapıldığını daha önce de yazmıştım ve en ünlüsü Benzoin-Badem ikilisi :D:) ..

Parfüm erkek kullanımına oldukça açık bence.. Tuberose(Sümbülteber)'i saymazsanız ki çok belirgin değil ve zaten kimi için Tuberose(Sümbülteber) uniseks kokudur ve benim için de :) ... Paçuli (Silhat) Tonka Fasulyesi ile uyumlu olmuş ve ilk denememde o kadar hissedemedim ama vardır..

Juliette Karagueuzoglou çok sık duyulan parfümörlerinden parfümün. Soy isimi Türkçe bence ve anlamı Karagüzoğlu olmalı :) ..

#mylifeisaplay (#benimyaşamımbiroyun) sloganı ile açılış yapılmış, tanıtım balosu gibi bir şey aşağıdaki videoda. Dünya bir oyundur Kuran'da yazar o aklıma geldi ama tabi ciddi bir oyun aynı zamanda cezalara karşı :) ..

Netten açıklama ve parfümörü: "

Şubat 2016'da, Salvatore Ferragamo , Signorina koleksiyonu Signorina Misteriosa'dan bir koku daha sundu . Signorina Misteriosa , koleksiyonu gece vakti, tahmin edilemez ve kokunun gizemli kanadını oluşturuyor.

Salvatore Ferragamo, şık genç kadınları, zamansız modernliğin, yaratıcılığın ve bir ipucu kabiliyetinin benzersiz bir stil imzasını yaratarak kutluyor. Farklı karakterleriyle oynayan bir kız: sofistike ve arsız, Signorina Eau de Parfum gibi, zarif ve baştan çıkarıcı Signorina Eleganza gibi ve öngörülemeyen şekilde Signorina Misteriosagibi gizemli ... çünkü Signorina her gün farklı bir Signorina. “Hayatım bir oyun” dürtü: Grace Hartzel, Signorina'nın üç kişiliğini, oyunun ne zaman ve nasıl başlayacağına karar veren ve her zaman aynı kişi olarak kalacağına karar veren kusursuz bir şekilde somutlaştırdı. #mylifeisaplay

Kompozisyon parfümeri Sophie Labbe , Nicolas Beaulieu ve Juliette Karagueuzoglou tarafından yaratılmıştır . Açılış yabani böğürtlen ve neroli lezzetleri ile taze ve acı. Portakal çiçeği ve şehvetli tuberose kokunun oryantal meyveli karakterine katkıda bulunur. Patchouli sofistike bir dokunuş verirken, siyah vanilya köpüğü tabanı işaretler.
Parfüm Eau de Parfum olarak mevcuttur.

Parfüm derecesi: 5.83 / 5 , 581 oy.

MAIN ACCORDS
fruity
sweet
vanilla
white floral
milky

PICTURES

In February 2016, Salvatore Ferragamo launched another fragrance from the Signorina collection, Signorina Misteriosa. Signorina Misteriosa completes the collection as the night-time, unpredictable and mysterious flanker of the scent.

Salvatore Ferragamo celebrates chic young women creating a unique style signature of timeless modernity, creativity and a hint of audacity. A girl playing with her different characters: sophisticated and cheeky, like Signorina Eau de Parfum, elegant and seductive like Signorina Eleganza and unpredictably mysterious likeSignorina Misteriosa ...because Signorina is a different Signorina every day. “My life is a play” is her credo: Grace Hartzel perfectly embodies the three personalities of Signorina deciding when and how to let the play start, but always remaining the same person. #mylifeisaplay

The composition is created by perfumers Sophie Labbe, Nicolas Beaulieu and Juliette Karagueuzoglou. The opening is fresh and bitter with flavors of wild blackberries and neroli. Orange blossom and sensual tuberose contribute to the oriental - fruity character of the scent. Patchouli gives a sophisticated touch, while black vanilla mousse marks the base.

The fragrance is available as Eau de Parfum.

Perfume rating: 3.83 out of 5 with 581 votes.
'''''''''''''''''''''

İyi, güzel okumalar, forumlar, parfümler, kokular, günler arkadaşlar :) .

Son düzenleme: