Solis Kemi Blending Magic for women and men - 2017 (+9 Puan)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
FB_IMG_1566672467227.jpg
FB_IMG_1566672458861.jpg

Mürrü safinin dayanılmaz çekiciliğine (Mür, Myrrh açıklanmamış) Ud, Geyik Miski(Açıklanmamış. Çiftlik Miski gibi, benzinimsi koku), Amber kokusu eşlik ediyor.

Vanilya tende ilerilerde belli oldu ama kıyafette reçinemsi koku uzun süre devam ediyor. Benzoin, Vanilya, Sedir yumuşak tatlılığından farklı kokuyor parfüm ama bunlar da kokuyot dediğim tarzda.

Erkeksi bir koku daha çok, keskinimsilik var, Mür gibi keskinimsi bir reçine. Ud, Amber, Misk hayvansal ama beni rahatsız eden tarzda değil ki beni çok az hayvansal koku rahatsız eder ama parfüm yüzde 50 sevilecektir hayvansal sevmeyenlercede belki :D .

Kıyafette vanilya 5-6 saat sonra belli oldu diyebilirim. Biraz çok sıkmanız gerekebilir parfümü. Orjinal Sample çekimleri bana ait ve resimdeki benim. @Mehmet kardeşime, hocama teşekkürler :)

Parfümü sevdim. Alınabilecekler listesinde ama yüksek fiyatı var sanırım.

Pelin otu (Artemisia) ve Kabe samanı (etiver diğer açıklanan koku notaları.

Fragrantica.com içerik alıntısı ve parfümörü : ''''''''

Solis by Kemi Blending Magic is a Oriental fragrance for women and men. This is a new fragrance. Solis was launched in 2017. The nose behind this fragrance is Chris Maurice. The fragrance features agarwood (oud), vanilla, amber, artemisia, benzoin, vetiver and cedar.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 12 votes.

Solis by Kemi Blending Magic , kadınlar ve erkekler için oryantal bir koku. Bu yeni bir koku. Solis 2017 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Chris Maurice . Parfüm agarwood (ud), vanilya, amber, artemisi, benzoin, vetiver ve sedir içermektedir.

Parfüm oranı: 12 oy ile 5 üzerinden 4.00 .
''''''''

İyi, güzel, hoş, hayırlı parfümler arkadaşlar, hocalar, selametle :)