Solo Loewe Origami - Loewe - for men / erkekler için - 2018

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Solo Loewe Origami - Loewe - for men  erkekler için - 2018 o.52897.jpg
Solo Loewe Origami - Loewe - for men / erkekler için - 2018

Netten alıntı içerik : ''Yeni LOEWE SOLO kokusu, kıvrımlar, geometrik şekiller ve yaşlanmış Japon Origami sanatı hacimlerinin etkileşimlerinden esinlenmiştir. Koku, limon ve İtalyan bergamotunun tazeliğini, fesleğen anason ve lavanta ve sardunyanın Akdeniz esanslarını bir araya getiren yumuşak ahşabı olan taze ve narin bir Eau de Toilette'tir. Dahası, odunsu, amber aromaları, onu LOEWE SOLO ailesinin karakteristik özelliği olan ayrımla sağlar.
50 ve 100 ml EDT.
Solo Loewe Origami 2018 yılında başlatıldı.

Parfüm değerlendirmesi: 3,38 üzerinden 5 ile 19 oy. ''

Gerçekten Rosemary(Biberiye), amberağacı belki(bütün içinde rolü vardır. PArfümde biberiye dışında pek ön planda bir şey hissetmedim, bir bütün içinde. turunçgillerde etkili sayılır çok öne çıkmadan falan), lavanta, anason, fesleğen parfümü değişik bir şey yapıyor ama daha çok biberiye tarzına kaçan bir burukluk var diğer aromatiklerle beraber. Bence olmamış gibi, tutmamış parfüm benim için. Sevene saygımız var. Solo Loewe Cedro tarzı koku ama daha aromatik daha yoğun bence.. Sılajı oldukça kuvvetli geldi bana ve severim :) .. Turunçgilelrde rollde oynuyorlar bu arada ama çok önde değiller o kadar bütünde.. Tekrar denemelerim olursa yazarım arkadaşlar .. Buurkluğa Sardunya çok güzel eşlik ediyor ki o da buruk bir çiçek kokusudur domatesgillerden, domates sapı kokusu andırır..

Son düzenleme: