Sosyalmedya Video Parfüm yorumları, Beğendikleriniz, İlginç gelenler

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
http://instagr.am/p/BgW_asPnzfy/ Arkadaşlar bunu altyazılı olarak tekrar yayınlamayı düşünüyorum. Ve uzun Youtube versiyonu, çeşidi çekilecek inşallah.. Bence güzel bir video oldu. acemilik de var tabi..

Jeremy Fragrance Youtube video kanalına da eleştiri yapayım. Gene güzel videoları olabilir ama mesela bir videosuna eleştirim var. Ki şöyle bir baktım designer rezil modellerinin videolarını da yapmış, bir bakatım sonra inşallah.. Jean Paul Gaultier Ultra Male parfümünü öve öve bitirememesi beni kısmen sinir etti, hoşuma gitmedi. Yani ben bir şirketten reklam parası almasına bir şey demiyorum eğer alıyorsa, ama parfüm ne ise onu anlat. Yani sanki çok doğal vanilya falan var gibi anlatınca orda dur derim ben ve birsürü övgüler falan ki tamam güzel yanları var orada tamam.. Antonio Puig aslında bu JPG markasını iyice ele almalı. LE Male faaln rezil olmuş. Gerçi 2017 ve sonrasıdüzeldi, Vintage tarzı koku oldu diyen var ama bir sorun var, Testerlarda batch kodundna yıl çıkmayabiliyor. O gün bir parfümcüde Boyner Grupda ve Sephorada'da denedim çıkmadı tester batch kodundan yıl, tarih.. Gerçi şişe yazısında falan değişiklik olmuş olmalı.

Başarılı kişiler var tabi parfüm videosu olarak çalışanlardan.. Giderek yorumlamalarım olacak videolu. Parfümü kokladığında yüz ifadesi çok önemli diye düşünüyorum.. Bunu vermeye çalışacağım :p:cool:;):), tavsiyelerinizi özelden de yazabilirsiniz.. İyi seyirler, kokular, parfümler, Selametle arkadaşlar :) ..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage Interlude Man Vs HDP Fidelis Vs Vertus Ombre , Perfumes Reviews (English and Turkish)

Arkadaşalr videonun başı görüntü ve ses iyi aam ilerilerde ses düşük oldu.. bir de Telefonum Full HD 60 Fps çekimde ısındı ben de 30 Fps'ye geçtim ama o zamnan da sıra şarja geldi ve şarj bitti maalesef.. Ben de Laptop kamerasını kullandım ve ses kötü olmuş.. bir de 3 çekim 3 ana çekim birleştirince çok tekrar olmuş videoda özür dilerim.. Tekrar bir ara çekim yapmayı düşünüyorum bu parfümlerle ilgili ilerde .. İyi seyirler arkadaşlar :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
OLD SPICE VS BRUT MADALYONLU. Perfume. Like Perfumes(Benzer Parfumler) Fujier Meşeyosunu(Oakmoss)

İçime sinen bir parfüm yorum videosu oldu arkadaşlar Elhamdulillah, iyi seyirler :) ..