Split 2 (A Lab On Fire, Frederic Malle, L'Artisan, Lubin, Papillon , Ormonde,Cire Turdon )

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Foruma yeni üye oldum. Şahsen tanimasamda eski forumlardan üstad 'ın parfum konularina aşina olduğum splitine görür görmez üye olmak istedim. Zira çok kaliteli ve alışılmışın dışında ürünler koymuş. Tekrar elinize sağlık hocam. Hayırlı olsun

Hoşgeldiniz Haydar hocam :).. Hayırlı günler..

KARALARIN_CEMAL

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bülent hocam Masion Trudon ların ikisinden de 5 er ml ekleyelim. Burada Parantez açmak istiyorum affınıza sığınarak; Bu aralar bir çok split yapıldı özellikle de son 2 aydır forumlarda split patlaması oldu, Birçoğumuz kurudu resmen, Splite biraz ara verilmesini tavsiye ediyorum işin açıkçası. Ben Masion Trudon Revolution Şişeli girmek isterdim ama maalesef bende birçok splite girdiğim için artık yenilerine girmeye cesaret edemiyorum. Bu spliti zamana yayalım dolması için biraz daha süre uzatılsın derim. Yine de siz bilirsiniz

ustad

TürkParfüm Üyesi
Bülent hocam Masion Trudon ların ikisinden de 5 er ml ekleyelim. Burada Parantez açmak istiyorum affınıza sığınarak; Bu aralar bir çok split yapıldı özellikle de son 2 aydır forumlarda split patlaması oldu, Birçoğumuz kurudu resmen, Splite biraz ara verilmesini tavsiye ediyorum işin açıkçası. Ben Masion Trudon Revolution Şişeli girmek isterdim ama maalesef bende birçok splite girdiğim için artık yenilerine girmeye cesaret edemiyorum. Bu spliti zamana yayalım dolması için biraz daha süre uzatılsın derim. Yine de siz bilirsiniz
Aralık ayının sonuna doğru ve ocak ortası gibi gitmeyi düşünüyorum Almanya'ya fakat Euro artar diye ilk gidişimde almak istedim. Dolmayanları daha sonra alırım. Spliti devam ettiririm.

KARALARIN_CEMAL

Üye
TürkParfüm Üyesi
Chypre Palatin resimdeki gibi Heykel Kapaklı ise yarısını Şişeli olarak bana yazalım. Bu eski versiyonu değil mi Bülent hocam, Yeni Şişeli olanını ben hiç beğenmedim şahsen.

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Benim anladığım Ragıp hocamın söylemek istediği, 100 ml lik yeni şişelerdeki konsantrasyon ile 75 lik şişeler arasındaki fark.

Yoksa 75 ml lik şişelerdeki büst ile normal flacon adı verilen şişeler arasındaki fiyat farkı olduğunu tahminimce kendisi de bilmektedir.

Sadece eski 75 ml lik şişeler mi yoksa 100 ml lik şişelerden mi getireceğinizi soruyordur diye düşünüyorum.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sanayide MDCI büstü yaptıralım espirisi vardı :D.. Sanayi bilmemde Üniversitelerde falan heykeltıraşlar yapabilir bence ama maliyeti ne kadar olur bilmiyorum :)..