Split 2 (A Lab On Fire, Frederic Malle, L'Artisan, Lubin, Papillon , Ormonde,Cire Turdon )

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Üstad dusita parfümlerden aynı fiyata geliyorsa melody kokusunu da eklerseniz yarı şişeli talibim:)

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Kinski gibi etkilimi acaba
Bilemiyorum ama sitenin kendisinde notalarda mariujana yazıyor. Gül saman çiçekler sedir ağacı oldukça earthy bi parfüm gibi koku sert de olabilir Gül ile yumuşatılmış olabilir tamamen kapalı kutu:) dumansı bi ağırlığı da olabilir çok ilgimi çekti duruma göre 5 ml denenebilir

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Trudon - Olim 5ml
jicky, shalimar tarzı kokulara benzetilmiş. bundan dolayı merak ettım. 5ml katılmak isterim

Dusita- Le Sillage Blanc 5ml
bu kokuyu da frag'ta araştırdım benzetilmelerden ve içerikten dolayı merak ettim. çok güzel bişey cıkabılır, imkanım olsa kör alış şişeli girmek isterdim

Son düzenleme:

ustad

TürkParfüm Üyesi
Bülent hocam dün akşam nette gezinirken 'la dessa ya denk geldim navab of oud ü oradan almak daha mantıklı degilmi 1200 tl 120 ml ı

https://www.ladeesseshop.com/parfum...e/ormonde-jayne-edp-nawab-of-oudh-120-ml.html

Benim de haberim var o fiyattan. Essenza ve avrupanın tamamında bu kokunun fiyatı 396 € iken bu sitede çok daha ucuz olması büyük avantaj tabi fakat eskiden konuştuğum bir çalışanları kokuların ormonde den doğrudan sipariş edildiğini söylemişti ve o oranlarının da kendilerine özel yapıldığını söylemişti.
O dönemler istediğiniz kokuların oranlarıyla belli bir miktar oynama fırsatı veriyordu Ormonde. Hatta bu konuda Basenotesta bir yazı vardı. Linkini aşağıda bulabilirsiniz.

http://www.basenotes.net/threads/418829-Ormonde-Jayne-50-Strength-Any-Trailblazers
Burada konu hakkında parfüm oranının ne kadar arttırılabileceği yazıyor. Eskiden kendi ana sayfalarında daha detaylı bilgi vardı ama şimdi yok.

ustad

TürkParfüm Üyesi
Bu arada Almanya'ya ayın 8 i gibi gideceğim o yüzden siparişleri 4 ünde veriyorum. Dolmayanları daha sonra başka bir gezimde alırım

Haydar

TürkParfüm Üyesi
Üstadım farkı tam anlamadığım için özür dilerim. Aradaki farkin bizim için artısını tam çözemedim. Eğer üründe sorun yoksa düşük fiyatlı olanı splite koymak bizim için daha iyi olmazmi. Varsa imkanımız düşük fiyatliyi alalım derim ben. Tabi koku aynı ise bi sorun yok ise