Split 2 (A Lab On Fire, Frederic Malle, L'Artisan, Lubin, Papillon , Ormonde,Cire Turdon )

Haydar

TürkParfüm Üyesi
Hocam dolması adına anibisi çok merak ettiğim için kalanını bana ekleyelim zaten konuşuldu bu marka turkiyede bulunmuyor bari kaçırmayalım isteyen olursa benim hakkımı azalırız. Ve dusita 5 ml ekleyelim.

ustad

TürkParfüm Üyesi
Ekstra bir talep olmayacağını varsayarak siparişi ( İtsaka, Anubis, Nawabh, Aeon, Chypre Palatin ) önceden veriyorum arkadaşlar. Bu bana en azından biraz zaman kazandırır. Belki Almanya ya bir iki gün erken giderim bu vesileyle.
Dolmayanlar için talep devam ederse önümüzdeki ay alım yaparız.

Son düzenleme:

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Dusita- Le Sillage Blanc oldukça merak etmıstım, dolmaması üzücü, imkanım olsa şişeli girmek isterdim

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
bülent bey döviz kurunun hafiflediği bi ara belki kilian-criminal of love ile kilian-royal leather karaflarını temin edebılırsenız ona katılımın yeterınce olucagını dusunuyorum

ustad

TürkParfüm Üyesi
Kısa bir bilgi bereyim arkadaşlar. Bavulum Almanya da havalimanında kalmış. Bugün başka bir uçakla gelecekmiş. Ptesi günü gönderim yapmayı düşünüyordum ama olmadı. Hayırlısıyla kazasız belasız gelsin ilk fırsatta yollayacağım.

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Kısa bir bilgi bereyim arkadaşlar. Bavulum Almanya da havalimanında kalmış. Bugün başka bir uçakla gelecekmiş. Ptesi günü gönderim yapmayı düşünüyordum ama olmadı. Hayırlısıyla kazasız belasız gelsin ilk fırsatta yollayacağım.

Abicim geçmiş olsun, en kötüsü bile olsa senin canın sağolsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ustad

TürkParfüm Üyesi
@Haydar a mail ve forum vasıtasıyla ulaşamaya çalıştım ama bana dönüş yapmadığından kendisinin 15 ml anubis
5 ml aeon ve 20 ml nawabh ı boştadır ilgilenen varsa verebilirim.

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
5 ml nawab oud bana yazalım lütfen, yazılmış.. Sağolasın..

Son düzenleme:

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
arkadaslar kargoyu aldım, bulent bey cok tesekkur ederim.
anubis gerçekten enteresan ve farklı bı kokuymus. bence eski kafa bı koku biraz.
mür notasını pek alamadım, süet notası cok belirgin, costume national-soul ile tf-ombre leather arası bı koku hıssı verdı bana.
ben begendım genel olarak
kullananlardan tüm parfümler hakkıdna yorumlarını duymak ısterım 3-4 cümle olsa dahi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
arkadaslar kargoyu aldım, bulent bey cok tesekkur ederim.
anubis gerçekten enteresan ve farklı bı kokuymus. bence eski kafa bı koku biraz.
mür notasını pek alamadım, süet notası cok belirgin, costume national-soul ile tf-ombre leather arası bı koku hıssı verdı bana.
ben begendım genel olarak
kullananlardan tüm parfümler hakkıdna yorumlarını duymak ısterım 3-4 cümle olsa dahi

Harun hocam süet derken koku sentetik deri mi? Ki Süet diyince sanırım hep sentetik oluyor.. Teşekkürler :)..