SPLİT.. Acqua di Parma Colonia di Essenza

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar parfümün 10 günlük gelme süresi faaln da şu an var biz kaynağı değiştirmeye de karar verdik arkadaşlar. Size haberlendirme yapacağım.. Şu ana kadarkileri yönetimle konuşacağız ama bundan sonra fiyat eğer 100 ml şişe olursa 2.4 civarı olabilir hem split dolması açısından ama bunu yönetimle konuşacağımzsadece yeniler için fiyatı yazdım şu an forum arkadaşlarım. Teşekkür ederim..
15 ml girsem az mi olur ki..15 lik birsen şisesi bi yaz yeter :D

Elbet olur yeftah hocam :)..

mhmt_gl

Üye
TürkParfüm Üyesi
25 ml bende rica edeyim baykal hocam eger 100 luk sise olursa siseli olarak guncellerseniz sevinirim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar güzel haberlerim ve kötü haberim var. Split maalesef olmayacak şu an ve iptal maalesef.. Ama splite katılan arkadaşlara 5 ml Vertus Vanilla Oud ve 5 ml Agua Brava hediye edeceğiz :).. Lütfen isteyenler özelden adresleri yazsın. Bu Adp essenza denemeyen arkadaşlar vardı onlara da 1-2 ml denemelik göndermeye çalışacağım arkadaşlar. Özelden yazın başka parfüm de gönderebilirim, konuşuruz. Kargo alıcı ödemeli. Şişeler benden :).. İsteyenlere seçenek Ajmal Mukhallat Shams, Dior Eau Sauvage Parfum, Afnan Supremacy Noir denemelik olabilir diğer seçenekleriniz.. Burdan veya özelden yazabilirsiniz arkadaşlar. Dediğim gibi bende Adp essenza bir miktar var, denemeyen arkadaşlara iletecem. Mart ayı veya bu ay içi şişeleri alırım hiç sorun değil inşallah. Mesajlarınızı bekliyorum. Bu hediye kısımını seviyorum arkadaşlar, hocalar :)..

Aslında konuştum ikinci iştirakci ile ama uzattım maalesef. Garanti olsun istedim. Kendi yurtdışına falan çıktı bir sürü şey araya girdi. Maalesef bu split böyle oldu ama hediyelerle güzel sonuçlandı inşallah :)..

İlerde güzel splitler inşallah forumumuzda olur. Katılımcılara ve diğer forum arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İyi günler, kokular, parfümler arkadaşlar :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi