Splitinin Yapılmasını istediğiniz Kokular

blerox

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
yapacağız arkadaşlar esaslı bir split fakat forumun biraz oturması düzene girmesi hususu şu an daha önemli.. forum güzelleşirse güzellikler de beraberinde gelir zaten :)

Son düzenleme:
Bence bilindik parfum splitlerine doyduk artık. Imkanı olan hocalarımız aracılığı ile ulasmasi zor olan kaliteli kokular açılmalı. Neticede kendi aramızda bile artık hemen hemen her kokuyu temin edebiliyorken bi amouage bi creed için split yapmak bence denememiz gereken çok daha özel kokulara haksizlik olur. Tabiki acılan her splite ilgi alanım dahilinde katılırım ama kişisel fikrim özel ve ulaşılması güç olanları denemek

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Konuların çoğalmamsı adına bende buraya desinger ve nish kokuları içeren baba split başlığı açıladabilir düşüncesindeyim.gücü yeten istediğini alabilmesi açısından..evet @Cihan mert hocamın dediği mantıklı ama dediğim gibi kaliteli desingerları alma gücü olmayan ( ben gibi ) kişiler içinde güzel bir kaynak olabilir...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hdp 1740 ve ambre 114, MFK oud serisi, MFK - Aqua Universalis Forte,Frederic Malle serisi, Xerjoff naxos, Tauer parfüm serisi, frank boclet özellikle Cocaine ve diğer serisi aklıma gelenler. Lütfen Tiziana Terenzi olmasın ama kendisini estee laudere sattırmak için adam yakında her yıl 10 parfüm çıkaracak.

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Hdp 1740 ve ambre 114, MFK oud serisi, MFK - Aqua Universalis Forte,Frederic Malle serisi, Xerjoff naxos, Tauer parfüm serisi, frank boclet özellikle Cocaine ve diğer serisi aklıma gelenler. Lütfen Tiziana Terenzi olmasın ama kendisini estee laudere sattırmak için adam yakında her yıl 10 parfüm çıkaracak.

Aqua forte cok guzel bir parfum

ustad

TürkParfüm Üyesi
Bunların bir kısmı türkiyede satılıyor. Ben satılmayan kısmına bakıyorum.
Aklımda son çıkan kokulardan
Heeley note de yuzu
Frapin İsle of man
Rundholz 22mars2022
Sp liquorice vetiver
Birde masque milanonun son çıkanları olabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Heeley note de yuzu
Frapin İsle of man
Rundholz 22mars2022
Sp liquorice vetiver

Üstadım sizden kesinlikle bi Split bekliyorum zaten :) sayenizde baya gelişecek inşAllah koleksiyon:)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Aynen bak maşallah güzel parfümler, denemek güzel olur.. Hereks istanbul'da deneyemeyebiliyor bu parfümleri..

Heeley note de yuzu
Frapin İsle of man
Rundholz 22mars2022
Sp liquorice vetiver

Bülent gene de Türkiye'de olsa da deyemeyen vardır üstte yazdığım gibi.. Tabi senin de fikrin güzel kendine göre :)..