Tağut'a lanet olsun, Teröre lanet olsun

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
20221114_140708.jpg
20221114_140711.jpg

Kimi dış kötü güçlerin terörü desteklediğini, hatta gene maalesef direkt terör eylemi yaptırdıklarını biliyoruz, biliniyor..

Şu masum kız çocuğuna baksınlar. Irkın mı üstün bunu yaptın, ki hadi diyek bir an üstünsün ki Allah katında Allah'a Takva üstündür, bu hayvana yapılmaz lanet.. Aklıma Afrikalı yerlinin çocuğunun ellerinin kesilip babasının önüne atıldığı an, fotoğraf geldi, aynı şey (Belçika ile ilgili.. Tüm ülkelerde iyi insanlar ülkelerini iyi yönetsinler. Dünyada hayr, barışa yönelik işler yapmak cennetin kapısının anahtarı hangi inançtan da olsan, Allah bilir. Yoksa günahından sorumlu olurlar, Allah bilir.)..

Devir çoktandır değişti, eskiden Tanrı misafiri anlayışı vardı, günümüzde böyle değil çünkü ortam kötü. Tabi aça aş, ekmek verilir. Kısa keseyim sınırdan her isteyen elini kolunu sallaya sallaya geçmesin.. Suriye içinde mesela, asayiş sağlansın ha hem gerekirse Türk toprağı olsun oralar da ve orda..

Tabi terörün tek sebebi sınırlardan geçenler değil..

Tanrı Allah Türk'ü korusun iyilerden etsin

🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Türkiye İstanbul Taksim'deki ve tüm yurttaki, tüm dünyadaki terörü lanetliyoruz, Allah bizleri korusun..

Arkadaşlar eğer bundan sonra kimi veya hep terör olaylarını paylaşmadan bu tapuyu ve terörü lanetlemediğim anlamına gelmez, yukarıda dedik.

Bebek Arabası vardı patlamada, insanın içi sızlıyor..
 
Üst