Tazelemek Gerektirmeyen Parfümler

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gün içinde bir uygulama ile kendini gün boyu hissettiren parfümler..

Giorgio for Men nedense yazın hoşuma gidiyor ve kış için denemelerim devam ediyor. Yaziçin 6 saatlik performans yeterli bencr..

Tom Ford Tobacco Vanillle
Tom Ford Black Orchid
Tom Ford’un pek çok parfümü bu kategoride zaten.. Tom Ford uzakdoğu için tasarladığı shangai falanlar bu sınıf dışı diyen olabilir.. Fikirleri bekleriz tabiki arkadaşlar, hocalar :)..

Amouage Jubilation xxv de bu kategoride ve pek çok parfümü..

Amouage Interlude Man

Vertus Ombre .. Safranlı daha kullanılabilir baharatlı parfüm.. Oud’da güzel..

Vertus Vanilla Oud şüphem var gün boyu ama güzel.. kıyafet testi çok iyiydi aslında..

Ajmal Musk Gazalle türü doğal hacı yağları :)..

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Dior Homme Parfum
LM Black Oud
Nasomatto Pardon
Cuirs Carner Barcelona
Roja Dove Fetish
Jul et Mad Garuda
MFK APLS
YSL Kouros
Amouage Opus V
Nishanelerin hepsi

Bir çırpıda aklıma gelenler bunlar:).

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Private label
Slumberhouse
Oudh infini
Giorgio for men vip
Hepster

Giorgio for men vip ile Giorgio for Men(Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men(Pour Homme) ) arasında farklar benzerlikler nedir acaba? Diğerinin şişesi siyah renkli onu biliyorum ve içi görünüyor sayılır :).. Bir de iris kökü fazlalık olarak varlardan.. Feminen mi acaba?

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Nishane'ler ( birkaçı hariç )
Terenzi Ursa , Chimaera , L.Nero
Hdp Fidelis , 1740 , 114
Trusssardi Amber Oud
Ambre sultan,Chergui
Bentley İntense :)

ustad

TürkParfüm Üyesi
Giorgio for men vip ile Giorgio for Men(Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men(Pour Homme) ) arasında farklar benzerlikler nedir acaba? Diğerinin şişesi siyah renkli onu biliyorum ve içi görünüyor sayılır :).. Bir de iris kökü fazlalık olarak varlardan.. Feminen mi acaba?
Beverly hills eski versiyonunu hatırlamıyorum. Yeniye göre daha az köşeli ve derin. Kalıcılık ve farkedilirliği ise çok iyi.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Beverly hills eski versiyonunu hatırlamıyorum. Yeniye göre daha az köşeli ve derin. Kalıcılık ve farkedilirliği ise çok iyi.

Giorgio for men vip special reserve'de olumlu reformule var diyorsun yani, güzel haber :).. ifra çatlasın :D..