The Library Collection Opus VII - Amouage - 2013 for women and men

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
amouage opus7 perfume reklam afişi poster 2838-amouage-l_2.jpg

Opus VII Amouage for women and men dekant şişe baykal baykalbul turkparfum.net 2.jpg
Opus VII Amouage for women and men dekant şişe baykal baykalbul turkparfum.net flaşlı.jpg
Opus VII Amouage for women and men dekant şişe baykal baykalbul turkparfum.net.jpg
The Library Collection Opus VII Amouage for women and men parfümü Black Tourmaline Olivier Durbano for women and men e benzer özellikler taşıyor ilerileri.

Black Tourmaline konusunu inşallah yakında yayınlarız. Diyeceğim başları aromatik kokuyor otsu kokular bir curcuna var ama çok sevemedim sonra zeytinyağlı karabiber kokusu var Black tourmaline'daki gibi ve onu kadar olmasa da.. Ödu öyle doya doya alamadım başlarda, ilerilerde hissediliyor. Tekrar denemelerimde editleyebilirim mesajı(ekleyebilirim, düzenleyebilirim).. Parfüm geçişleri çok yaşanıyor bu parfümde. En az üç faz var birbirinden farklı ki daha çok olan parfüm de vardır.

Karabibere geçiş tende 1 saat civarı falan sonra uzunca karabiber ağırlıklı gidiyor parfüm. Yani başrolde karabiber var ve otsu bitkiler..

Tütsü bol bol kullanılmış ve Galbanium kaynaklı. Sucul bir koku var ve sanırım ve siprol falandan olabilir veya Resmi açıklanmayan menekşe yaprağı.. PEmbe biber işini yapıyor. Alacak oalnlar bol tütsüyü sevmesi lazım.

Yazı açıklaması netten : ''
Lüks parfümeri Amouage , Kütüphane Koleksiyonu Opus VII'de en yeni "Opus(cilt)" i duyurdu. Kütüphane Koleksiyonunun kategorizasyon, cinsiyete bağlı pazarlama ve parfüm eğilimleri meydan okumasına karşı gelen yeni koku, geleneksel oryantal ve deri notaların üstünde baharat karışımı sunar. Amouage'nin resmi açıklaması, Opus VII'nin "pervasızlık yoğunluğuyla uyumun yan yana getirilmesini sağlayan yeşil bir odunsu ve deri kokusu" olacağını gösteriyor.

Kütüphane Koleksiyonu Opus VII tarafından Amouage kadınlar ve erkekler için bir Aromatik Yeşil koku. Bu yeni bir koku. Kütüphane Koleksiyonu Opus VII 2013'te başlatılmıştır. Kitap Koleksiyonu Opus VII , Alberto Morillas ve Pierre Negrintarafından oluşturulmuştur . Koku, galbanum, pembe biber, kakule, çemen, küçük hindistancevizi, kehribar, agarwood (pudra), paçuli, deri, amber, costus, misk, sandal ağacı, olibanum ve cyriyol ya da nagarmotha özelliklerine sahiptir.

Parfüm derecesi: 5 üzerinden 4.00 , 307 oy. Fragrantica.com puanlaması.. ''
amouage-banner-opus7.png

İyi kokular, günler arkadaşlar :)..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Galbanum kaynaklı bol bol tütsü. Alttan ilginç bir sucullık da var ve siprol bitkisinden olabiliğr veya resmi açıklanmayan menekşe yaprağı faaln kullanılmış olabilir ama çok da değil. Dekant resimleri ekledim :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
OPUS VII ile birlikteyiz bugün. İlginç bir şekilde kokuyu beğendim. Odunsu, baharatlı ve çiçek notaları ile birlikte oud destekli olan performanslı bir parfüm.

Memo'nun leather ürünlerine benziyor. Tatlı ve deri temalı odunsu parfümler. Tatlı oldukları için performansı güçlü olan Memo'lardan bahsediyorum..

1600-1700 küsür, Avrupada 1500 tl bence etmez. Lidyana da outlette 960 tl ye gördüm.

Bu tarz kokuları sevenler kaçırmasın.

Ekli dosyayı görüntüle 448

Yorumunuz buraya da yazdım kardeşim, hocam :) . Seveni olacaktır ama tütsü de seviyorsa :D .