Touch for Women Burberry for women - 1998 (+2)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
DSC_1988.JPG

Touch for Women Burberry for women

Bayan modeli hoşuma gitti. Önce odunsu kokular var ama bu Sedir kaynaklı değil ki o da vardır. Bir ara çiçeksi oldu. Sıalj üzebilir de üzmeyebilir de sizi.. Ortada sılajı..

Yukarıdaki yorumu yazın gene yapmıştım ama yazın bu denememde tende sevemedim. Kürdan otu vari koku var ama onun kadar kuvvetli ve eksikin de o kadar odunsu değil ama odunsuluk kısmen var. Odunsu kokular sandal odunu, ud, sedir falan hariç genelde erkekler için oluyor. Sediri tenimde hissettim ilerlerde de. Sandalımsı koku sanırım efekt oluşmuş. Daha kuvvetli olabilirdi. Dediğim gibi sonralarda sedir tatlılığı ortaya çıkıyor. Daha kuvvetli olsa güzel olurdu ama hani tenimde yazın çok iyi gitti. Alıştım çok kuvvetli kokulara :D , gücü yetebilir diyeyim, çok olumsuz değilim bu parfüm için bu konuda.

-10 ile +10 arasında +2 puan veriyorum.

Sephora'da denedim teşekkürler :) ..

Fragrantica.com içerik, bilgiler, parfümörü : ''''''''

This perfume marked a revolutionary turning-point in the house of Burberry. Roberto Menichetti became an artistic director in 1998. With his arrival some serious changes had been made; a more modern style was implanted without being unfaithful to Burberry’s original philosophy. British top model Stella Tennant became the face of the whole new trend. The fragrance is soft and casual with a hint of freshness in the top notes which include blackcurrant, cassis, cranberry, and pink pepper corns giving way to delicious floral middle notes. Rose, lily of the valley and jasmine mix with the notes of peaches and raspberries. The trail is comfortable as an English blanket, scented with warm notes of vanilla, cedarwood and oakmoss. It was created by Michel Girard in 2000.

Perfume rating: 3.37 out of 5 with 970 votes.

Bu parfüm, Burberry'nin evinde devrim niteliğinde bir dönüm noktası oldu . Roberto Menichetti, 1998'de sanatsal bir yönetmen oldu. Varışıyla birlikte bazı ciddi değişiklikler yapıldı; Burberry’nin orijinal felsefesine sadık kalmadan daha modern bir tarz uygulandı . İngiliz top model Stella Tennant tüm yeni trendin yüzü oldu. Koku yumuşak ve rahattır; siyah nohut, cassis, kızılcık ve pembe biber mısırlarını içeren üst notalarda tazelik hissi verir. Gül, vadi zambağı ve yaseminleri şeftali ve ahududu notalarıyla karıştırır. Yol, sıcak vanilya, sedir ağacı ve meşe yosunu notaları kokulu bir İngiliz battaniyesi olarak rahat. Michel Girard tarafından yaratıldı 2000 yılında.

Parfüm değerlendirmesi: 3.37 üzerinden 5 ile 970 oy.

''''''''

İyi, hayırlı, hoş, güzel günler, kokular, parfümler arkadaşlar :) ..

Son düzenleme: