Tropicalium pacific perfume

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Tropicalium pacific :
1524299294664.png
a7c7b793b97ff34-a-nw-p.jpg

I'm brought together the most beautiful scents of the world for you.

will feel yourself in the tropical & exotic garden

Warm, sweet , warmish, intense, Charming notes magical and harmony dance

Decorated with floral bouquets and sweet fruits

Tempting your with its exquisite touches

By mutlu korkmaz

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tropicalium pacific : Ekli dosyayı görüntüle 1455Ekli dosyayı görüntüle 1456
I'm brought together the most beautiful scents of the world for you.

will feel yourself in the tropical & exotic garden

Warm, sweet , warmish, intense, Charming notes magical and harmony dance

Decorated with floral bouquets and sweet fruits

Tempting your with its exquisite touches

By mutlu korkmaz

''''''''''''''' Senin için dünyanın en güzel kokularını bir araya getirdim.

tropik ve egzotik bahçede kendinizi hissedeceksiniz

Sıcak, tatlı, ılık, yoğun, Büyüleyici notlar büyülü ve uyumlu dans

Çiçek buketleri ve tatlı meyveler ile dekore edilmiştir.

Zarif dokunuşları ile cazip

Mutlu korkmaz '''''''''''''''''''''''''''''

Maşallah @Premiumperfume Mutlu hocam güzel yazmışsın ve güzel parfümdür .. Denediklerim de sen bu işi biliyorsun dedim Maşallah kardeşim :) .. Suculvari parfümün de hoşdu, turunçgilli olan. Foruma da yazmıştım. Konusunu da açarım inşallah açmamışsam.. Sümbülteberli(Tuberose) falan parfümlerin, egzotik, harika, doğal maşallah :) ..

Bu parfümün ve kimi parfümün çok çok kaliteli koku notaları ve diğer kaliteli ml'si en az 30-40 dolarlık meteryaller, koku notaları.. Bir de yoğun parfümler ve bu parayı hakediyorlar ki bence gene ucuz dediğin fiyatlar. Kimi saf hatta yoğunluğu.. Sümbülteber'in Avrupa fiyatı ml'si 80 dolara çıkabiliyor. Kalitenin bir parası oluyor. Ucuz parfümler evet var ama bu gerçek kaliteyi küçük görmemeize, haksız para dememize yol açmamalı ha tabi size yüksek gelebilir fiyat bir şey demiyorum :) o konuda :) .. Niş kategorisinde olan parfümleri, saf parfümleri, karışım yağları bence uygun fiyatlı piyasaya göre de.. Oudh(Ud, Öd, Ud-u Hindi) da kullandığı zamann en iyisini kullanıyor kimi parfümlerinde Mutlu hocam maşallah..

Elbette hem ucuz hem gene güzel ekonomik parfümler de çıkartmasını bekliyorum ben ki böyle parfümleri de var ama çeşitlilik artar inşallah.. Mutlu kardeşimden ben de esinleniyorum, güç alıyorum.. Ben de kendi tasarım parfümler yaratabilirim inşallah.. Aklımda bir tasarım parfüm var bile :D .. Maalesef Türkiye'de patent, izin, gümrük muaafiyeti çok zor işlemler ve zorluğun bir bölümünü maalesef istenen ücretler oluşturuyor. Bir işadamı için yüksek paralar değil ama bir memur ve belli bir maaş alan kimi için ki çoğunluğu oluşturuyor Nüfusumuzun, yüksek paralar. 10 - 20 yıl çalışsan zor ödersin ki biriktiremeyen vardır maalesef.. İnşallah türkiye ekonomisi çok iyi olur arkadaşlar, başta hayırlı kim olursa olsun.. Türkiye ve bu milltte, milletlerde hakeden kişiler var, inşallah Bizim, Türkiye için, Türkler için hayırlısı olur :) ..

Evet maalesef girişimci önü tıkayan unsurlar var Türkiye'de. Ptt kargo mesela en ucuz yurtdışı kargomuz ama sıvı kabul etmiyor ve başka saçma kuralları olabilir. Adam zeytinyağı üreticisi mesela, ee nasıl ihraç edecek?? Maalesef böyle engeller var ve diğer yabancı falan kargo şirketleri çok pahalı yurtdışı kargolar.. Bu sorunlar inşallah burdan görülüp bari, hallolur. Çok girişimci, akıllı kişiler var. Sadece ithalat yapma izni olmasa bile diğer kurallarda da , istenen izin ücretlerinde de indirimler olmalı. Koskep gibi güzel verilen paraları da, işleri de unutmayalım ama kredi ise ben girmezdim gerçi.. Neyse bu kadar yeter..

@Premiumperfume Mutlu hocam parfümün, kimi parfümlerinin reklam yüzü olmak isterim, konuşuruz Haha :p:cool::cool: .. Şaka yanı var ama ciddiyim de kardeşim :D .. Zengin olursan da verirsin parayı sorun değil veremesende, lafı olmaz :) ..

Kristal şişen de maşallah hoşuma gitti, modern tarzlardan. Ben de kristal şişe alacağım kimi yağ koku notalarım için.. Yağ formu ayrı bir zevktir. Aslında tüm parfümler yağ formu olsa evde daha az yer kaplardı :D .. Eskilerin derim hep bir bildiği var.. Kullanılacağı zaman alkolle seyreltilebilir kimi.. :)

Son düzenleme:

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hayırlı olsun Hocam. Parfümlerinizi inceleyebileceğimiz ve bakabileceğimiz siteniz filan varmı acaba.
Merhaba kosovic bey öncelikle ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim ! açmış olduğum konuya hoş geldiniz!. :) tasarlanmış olduğum parfümler fabrikasyon ve seri üretim değildir. Genellikle Prototype kişiselleştirilmiş müşteri odaklı özel üretim parfümler olup %100 doğal katkısız saf ürünler kullanım amaç ve prensibiyle tropicalium pacific perfume tasarladım resimde gördüğünüz 4 ml saf parfüm olup adından da anlaşılacağı gibi tropikal Exotic notaların harmonysi olarak Parfüm dünyasında kullanılan en güzel en nadide en luxury notalar ile bezenmiştir . Website yi oldukça kapsamlı doğal parfümler ve doğal notalar adı altında şeffaf, bilgilendirici olabildiğince anlaşılabilir bir site olacaktır. Tropicalium pacific perfume bu ön sunumudur ! daha fazla bilgi için iletişime geçmekten çekinmeyin not : site içi özelden sorularınız cevaplanacaktır