Tütsü ve Tütsü Çubukları, Buhurdanlık Deneyimleri

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hem marka Tangerine mandalinalı tütsü yapıyorum şu an hoş bence. Doğal gibi. Hem'in vanilyalısı, hindistancevizlisi güzel ama misk lisini pek beğenmedim deterjan gibi kokuyor.

Buhurdanlıkda mesela ud alev almadan yanar ve duman çıkar. çakmakal yaparsanız o beyaz duman alev alıyor ve koku daha az çıkıyor. Elektrikli buhurdanlıklarda var aam denemedim. bir de buhur kömürü kimi köz oldukdan sonra bir sürre sonra sönebiliyor, kaliteye dikkat edin ve bu özelliğe.. Aman evi yakmayın..

Tamamen doğal olduğunu iddia eden markalar var ve türkiye'de satışda kimi. Daha pahalı oluyor tabi. Hem marka oldukça yayğın ve daha ucuz. Ben hepsini denemek istiyorum.

Gummi Olibanium ise şiddetle önereceğim bir buhur. Buhur reçinesi ve buhurdanlığa isimini vermiş ki boşuna vermemiş. Hem fiyatı oldukça uygun hem de limonsu, canlı kokusuyla çok hoş, genel beğeniye açık. Şiddetle tavsiye ediyorum..

İnsanların belki duman ihtiyacı var ve belki sigara, esigaraya o yüzden başlıyorlar. Elektronik sigara bir arkadaşdan kullandım ve o aromatik kokuya aşık oldum, ayrı bir bağımlılık yaratır elektronik sigara. Aman dikkat edin pil patlamalarına. Çok yüksek ısıda pile dikkat edin ısınırsa.. Şu an ne güzel tütsü keyfi yaşıyorum :)..