Üyelere satış, alım yaparken dikkat edilecek konular, tavsiyeler. Mutlaka okuyun

kokuoku

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Selamun aleykum, Selamlar, Merhabalar arkadaşlar, beyler, hanımlar, hocalar :) ..

Forumdan satış yaparken dekant hazırlamadan önce parayı isteyin lütfen. 30 ml isteyip, hazırla deyip cevap vermeyenler bile olabiliyor.

@ustad Bülent'in splitine daha önce başka forum sahibi, admini tarafımdan uyarıldığım bir kişi hem de yüksek ml'li Nawab of Oudh splitine girmiş sonra cevap vermeden ortadan kaybolmuştu. Ben de Bülent'e de ayıp olmasın diye biraz girmiştim o splite ki girdiğimi de memnunun güzelmiş parfüm :D ... Anlıyorum para meselesi şu bu olabilir ama bir cevap verilebilir.. At ile deve değil ama hani iflas falan hayatta her şey olabiliyor ama bu belgeleriyle bildirilebilirdi. Çok ayıp şeyler bunlar benim yetiştiğim tarza göre, islama göre ve adam akıllı ahlaka genelde herkesin birleştiği dediği toplum etik kurallarına göre de ayıp. Böyle kişilerin zaten satış yapmasını engelleyeceğiz arkadaşlar. Sizler de yeni üyelere, daha önce bilinmeyen üyelere dikkat edin lütfen..

Arkadaşla gönderdiğiniz parayı alabilirsiniz belki de düşünün Split yapıyorsunuz veya bir sürü dekant hazırlamışsınız ve alımdan vazgeçilmiş. Bu yüzden peşin isteyin paranızı.. Bir de Şişeyi bölmüşsünüz, satım düşecek. Zaten biliyorsunuz artık forumlarda yeni üyelerden önceden bir para alınıyor. İlk defa splite giren kişilerden de para isteniyor ki dediğim gibi haklı sebepleri var. Bu türlü tuhaf kişilikler yüzünden bu tür önlemler alınıyor..

Forumda bu duruma yol açık, ben haksız yere suçlandım diyen olursa dediğim şekilde hatasını telafi etsin lütfen. İnsan insanın aynasıdır, yanlış anlaşılmasın dediklerim. İyi niyetimiz çok açık ..

Bu arada bunu bilerek yapan kişiler acilen bir yardım almalı. Bir büyüğünden, bir psikologdan falan yarım almalı. Gerçekten olur şey değil. Şeytan insanın apaçık düşmanıdır, nefis de terbiye edilmezse kötülük söyler, kötüye uymanın anlamı yok :D ..

Arkadaşalr magduriyet durumlarınızı @baykalbul , ben, biz, @Mehmet 'e bildirin lütfen ve diğer adminlerimize, modlarımıza ki başka magduriyetler olmasın. Bu durumda olan varsa biliniyorki forumumuzda baskı uygulanır ve hak alımı alınır... Maaleef böyle olaylar daha var ..

İyi günler, parfümler arkadaşlar :). Selametle..