Valentino Uomo Noir Absolu for Men

Serdar73

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Kokularını oldukça beğendiğim bir marka Valentino .. Zamanında Valentino V for Men kullanıştım ve çok beğenmiştim .Şu an bulabilsem yine kullanırım ..

Valentino Uomo serisine bir flanker eklemiş arkadaşlar .. Valentino Uomo Noir Absolu .. İçeriği serinin diğer kokularından farklı duruyor .. İlk Uomo Dior Homme'a Uomo İntense de Dior Homme İntense'e benzetilmişti ve bana göre de gerçekten de benzeyen tarafları vardı .Her iki kokuyu da çok beğenmekle birlikte perfomans sorunu sebebiyle uzun süre kullanamamıştım ..

Bu sefer piyasaya süreceği flanker ise ilginç bir şekilde zirvenin en beğenilen kokularında Aventus a benzetilmiş ..Koku henüz çok az yerde satışta o da yurtdışında .. harrods da 113 $ dan satılıyor .. İçeriğin de tarçın,baharatlar ve tabanda sandal ağacı gözüküyor..Sanırım tütsü nün balzamik ile kullanılmasından dolayı Aventus a benzetiliyor .. Eau de Parfum formatında olan kokumuzu bende dört gözle bekliyorum arkadaşlar..Heleki Aventus hayranı olarak oldukça merak içinde olduğumu da eklemeliyim .. Şişesi de serinin diğerleri gibi oldukça kaliteli duruyor :)

uomo-noir-absolu-edp_000000000005739886.jpg

Son düzenleme: