Vanille Fatale by Tom Ford

ustad

TürkParfüm Üyesi
IMG_2871.JPG

Tom ford un yeni yıl süprizi.
Notalar hakkında bir bilgi bulamadım şimdilik ama pek bana hitap etmeyecek gibi.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tv de harika bir vanilya kullanımı var benim diğer markalarda bunu hissedemedigim

Benim için öncelikli bir parfüm deneyebilirm

Evet katılıyorum. Tom Ford Tobacco Vanille evet vanilya kullanımı şaheser.. Tom Ford Noir Extreme doğal vanilya devam, güzel kokuyor ek kokuları anlatırız inşallah.. Tom Ford Noir Pour Femme de güzel..

Bülent @ustad hocam sanırım Tom Ford Creed Viking Taktiği uyguluyor.. Daha önce de yapmış olabilir tam bilmiyorum. İşte bence parfüm böyle çıkarılmalı. Az öz ve önceden de merak ettirerek.. Tabi kalite olursa o parfüm kendini tanıttıracaktır ha sayı az da olsa kendini sattırrır kalite ki ilerisi açıktır.. Reklam da bir yere kadar hele bizim gibi Parfüm yorumları yapan siteler ve forumlar kimi tilki geçinen parfüm şirketlerine iyi tokat oluyor ve kıyıda köşede kalmış kaliteli parfümleri parlatıyor, ortaya çıkarıyor.. Bilgi paylaşımı bu açıdan önemli.

Bu arada parfüm reklamları bize fiyat olarak dönüyor, işin bu yönü de var. :).. Dozunda reklam lütfen :D..

rasta82

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
ölü doğar. TV nin ekmeğini yeme atraksiyonundan öteye geçeceğini sanmam. yine de büyük konuşmamakta fayda var tabi :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Notalar
Başlangıç notaları
Saffron, Coriander, Myrrh, Frankincense
Orta notalar
Roasted coffee, Narcissus, Frangipani
Dip notalar
Madagascan vanilla, Mahogany, Suede

Notalar heyecanlandırıcı bence. Anlaşılan çok tatlı olmayan, reçineli, ferah(ferahlığı Frankincense yani buhur, olibanium gummy den kaynaklı olacak. Limonsu hoş reçeneli koku) bir koku olacak. Suede ise hem üzdü hem sevindirdi. Sanırım Tuscan Leather'ın daha doğal bir versiyonu da geliyor olabilir eğer Süet deri notası yoğunsa.. Ah be tom Ford neden sentetik nota meraklısısın sende. zaten fiyatlar yüksek belli bir alıcı kitlen oluşmuş zaten hem de Prive serisi bu parfüm.. İddialı sanırım Tom Ford bu parfümünde, hemen de tanıtmadığına göre, bakalım :)..