Vertus Vanilla Oud ve Dekant Satışı

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Öncelikle çok teşekkür ederim,
Fazladan gönderilen splitler açıkcası çok cüretkarca, fakat ileride tarafımdan Split açılırsa bu kadar cömert davranmaya cürret edemeyrceğimi düşünüyorum.
Paketleme zaten özenli

Sadece "Agua Brava Antonio Puig for Men" denedim çok hoşuma gitti.
Bazı kokular teninizde açılır ve başkaları koklar, bu koku ise bana göre kişinin kendi koklayacağı tarzda. Hoşuma gitti.
Yarın işe Vanilla Oud Vertus denemeyi düşünüyorum.
@baykalbul çok Teşekkür ederim ellerine yüreğine sağlık.

Sevindim güle güle kullanın :) . Agua Brava kıyafette çok iyidir, ertesi güne de koku kalır. Kekik, ferah okalipturs ve yeşil kokular var, mest olabilirsiniz. Vintage i tende çok iyiydi.

Ajmal Mukhallat Shams 'i de merak ediyorum ne diyeceksiniz :D . Ajmal Misk geyiği de çok iyi o miks bir yağdır yani karışım, ama çoğunluk misk geyiği .

Hdp Fidelis de var, onu da özel deneyin, çok iyidir o. Kakaolu ud ve Laden(Labdanum) tatlılığı.. Keşke Rose D'Arabie'de koysaydım, birdahakine olmazsa veya isterseniz paket yaparız. :) .

abdullahkan

Üye
TürkParfüm Üyesi
Sevindim güle güle kullanın :) . Agua Brava kıyafette çok iyidir, ertesi güne de koku kalır. Kekik, ferah okalipturs ve yeşil kokular var, mest olabilirsiniz. Vintage i tende çok iyiydi.

Ajmal Mukhallat Shams 'i de merak ediyorum ne diyeceksiniz :D . Ajmal Misk geyiği de çok iyi o miks bir yağdır yani karışım, ama çoğunluk misk geyiği .

Hdp Fidelis de var, onu da özel deneyin, çok iyidir o. Kakaolu ud ve Laden(Labdanum) tatlılığı.. Keşke Rose D'Arabie'de koysaydım, birdahakine olmazsa veya isterseniz paket yaparız. :) .

Hepsini denedim
Aqua Brava başta
Ajmal Mukhallat Shams ve HDP Fidelis i beğendim, güçlü kokular gerçekten.
Fakat bu gün Arabistan lı bir öğrenci body musk hediye etti benliğim gitti sadece koku kaldı resmen
Benim favorim white body musk.

mhmt_gl

Üye
TürkParfüm Üyesi
Baykal hocam xerjoff lira ml fiyatı nedir acaba??

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Şu an satmıyorum Mahmut hocam. Satışta olursa size söylerim inşallah :) . Bu arada forum satış bölümünde ilan açma sorununuz deva metmiyordur umarım. Size yazmıştım.

Şu an işlerim var, ileride dekant satış kısımımı geliştiririm umarım kendi satışımı kastediyorum :) .

İyi günler

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Mahmut hocam senin için de özel bir şey yapabiliriz. Hediye sample hazırlarım sana 0.5 ml-1 ml civarı ürün almasanda :D ki zaten şu an ürünlerin çoğunu çektim. Eğer denemediysen ve ilk defa denemek istiyorsan sana 1-2 ml Xerjoff Lira koyalım, satalım. Zaten ilk deneme için yeter, kokuyu duyunca aşık olacaksın :) . Diğerleri hediye dediğim gibi.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Aqua brava Antonio .Bu kadar kokuyu nereden buluyoruz arkadaşlar?
Nasıl dua etmem gerekiyor banada öğretirmisiniz?

Dedim sana seveceksin, kıyafette gücü Cologne, Kolonyaya göre çok iyi diye :D Maşallah . Vicksli yeşil koku. Ucuzum ama kaliteyim diyor parfüm @rasta82 hocamında dediği gibi :D @Mehmet hocamında dediği gibi :D . Ml fiyatı biraz yüksek yazmışım ilerde düşürebilirim. Antonio Puig Agua Brava satın alamk istiyorsan Extrashaving.com sitesine bakabilrisin Abdullah hocam. 200 ml 160 tl idi en son.

abdullahkan

Üye
TürkParfüm Üyesi
@baykalbul hocama Teşekkür ederim ,seçenek baya fazla zor günler bizi bekliyor sanki.

Ekli dosyalar

• IMG_20190508_170408.jpg
    IMG_20190508_170408.jpg
    566.7 KB · Görüntüleme: 487