Weekend for Women Burberry for women - 1997 (+5, Mavi sümbül)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
DSC_1987.JPG

Weekend for Women Burberry for women - 1997 (+5, Mavi sümbül)

Parfümün iki yüzü var sentetik ve doğal yüzü. Hatta üç yüzlü diyeyim iki yüzü de sentetik. Önce sentetik vari sandal odunu vari koku var. Benim tenimde şeftali çok ön plana çıkmadı ama ikinci kısımda çıkmış olabilir ve bu kısım Burbery for men parfümü gibi sentetik şekerli, şeftalili silgi gibi(Burbery for men ise daha çok çilekli kokulu silgi gibi). Çok da rahatsız etmiyor ve sabrederseniz çok güzel Mavi sümbül çiçeği kokusu parfüme hakim oluyor. Sümbül kokusu leylak tarzı bayık ve güzel çieçksi tatlımsı bir çiçek kokusu..

Burberry aprfüm başı 1998'de değişmeden önce sanırım son yapılan parfümlerden ve demek beklenen başarı yetmemiş. Aslında bu parfüm meşhur ama çok da tutmadı gene de tutmasına rağmen. Eğer başlardaki o iki sentetik evre olmasa çok satardı bence ve daha meşhur olurdu bu parfüm gibime geliyor.

Resimi gene ben çektim ve Sephora'da, teşekkürler ilgileri için :) .

Fragrantice.com içerik, bilgi, parfümörü : ''''''''

This relaxing, powdery fragrance is dedicated to weekend. A relaxing country style perfume, named Weekend for Women. Top notes include sweet and zesty mandarine and aromatic grassy notes. Heart notes contain blue hyacinth, iris, nectarine, peach flower, red cyclamen and wild rose. The drydown is a perfect blend of sandalwood, cedar and musk. It was created by Nathalie Lorson in 1997.

Perfume rating: 3.42 out of 5 with 2376 votes.

Bu rahatlatıcı, pudralı parfüm hafta sonları için ayrılmıştır. Kadınlar için Hafta Sonuadında rahatlatıcı bir kır tarzı tarzı parfüm . Üst notalarda tatlı ve lezzetli mandarin ve aromatik çimenli notalar bulunur. Kalp notalarında mavi sümbül, iris, nektarin, şeftali çiçeği, kırmızı siklamen ve yaban gülü bulunur. Kurumuş sandal ağacı, sedir ve misklerin mükemmel bir karışımıdır. 1997 yılında Nathalie Lorson tarafından yaratılmıştır .

Parfüm değerlendirmesi: 3.42 üzerinden 5 ile 2376 oy.
''''''''