(Yorumlama Aşaması) ( Sp Parfums, Rundholz, Heeley, Frapin, Mona di Orio, Rania J., Papillon )

ustad

TürkParfüm Üyesi
Talepler ayın 28 ine kadar toplanacak ve ödeme tatmamlanıca sipariş verilecektir. Parfümler Almanya'dan ALZD ve Essenza temin edilecek olup dağıtım 8 Kasımda başlayacaktır.
En yüksek ml i talep edene şişeli verilecektir.
Aynı miktarı isteyenler arasında ise ilk isteyene şişeli verilecektir.
Şişe ve paketleme için 2 tl ekstra ücret alınacak.

Sp Parfums Violet Moos ( 30 ml) 24 tl
IMG_2235.JPG

IPTAL

Sp Parfums Liquorice Vetiver (30 ml) 20 tl
IMG_2235.JPG

IPTAL

Rundholz 22Mars2022 (50 ml) 9,8 tl
IMG_2234.JPG

TAMAMLANDI
Riyafes 20 ml *
Cakcetin 5 ml
Debussy 10 ml *
Harunozkan89 5 ml *
Baykalbul 5 ml *
Karaların Cemal 5 ml *

Rania J. Ambre Loup (50 ml) 9,5 tl
IMG_2231.JPG

TAMAMLANDI
Cihan mert 50 ml

Papillon Dryad ( 50 ml ) 12,6 tl
IMG_2269.JPG

TAMAMLANDI
Harunozkan89 5 ml *
Debussy 10 ml *
Rifayes 5 ml *
Cakcetin 5 ml
Cihan mert 20 ml
Ustad 5 ml *

Masque Tango ( 100 ml ) 8 tl, ( 35 ml ) 16,2 tl
IMG_2272.JPG

TAMAMLANDI
Cihan mert 35 ml ( 35 ml şişe )

Tauer Au Cœur du Désert ( 50 ml ) 15,2 tl
IMG_2273.JPG

TAMAMLANDI
Azzura 40 ml *
Demircan256 5 ml *
Harunozkan89 5 ml *

Papillon Anubis ( 50 ml ) 12,6 tl
IMG_2274.JPG

IPTAL

Xerjoff Naxos ( 100 ml ) 9,2 tl
IMG_2275.JPG

IPTAL

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ambre Loup
2012for women and men

Ambre Loup - Rania J - for women and men/kadın ve erkek için - 2012
Arkadaşlar oldukça meşhur bir parfüm Amber(Ne amberi bilmiyorum) sevenler içinde. Ben de yazıldım.. Diğerleri de incelemeye değerdir.. Heleey'e mesafeliyim aslında ama bu parfümünü merak ettim.. Bu arada açıklanan içerikte Amber'den bahsedilmemiş bunu da diyelim aam isiminde var. Belki eğer doğal balina amberi kullanılmışsa bu da sebep olabilir ki Amber(Ambergrsi) şu an daah da çok arttı fiyatları ama ucuza bulan bulabiliyor hammadde olarak.

Hem meşhur hem sevilen bir parfüm bu tarz parfümler içinde. Ben denemek istiyorum bu parfümü. Tüm heryerde parfümlerde böyle notalar için acaba doğal mı diye düşüncem hep oluşuyor :).. Çok sevildiği için tavsiye ederim bu tarz parfümler seviyorsanız, siz bilirsiniz :)..

Debussy

TürkParfüm Üyesi
Ambre Loup - Rania J - for women and men/kadın ve erkek için - 2012
Arkadaşlar oldukça meşhur bir parfüm Amber(Ne amberi bilmiyorum) sevenler içinde. Ben de yazıldım.. Diğerleri de incelemeye değerdir.. Heleey'e mesafeliyim aslında ama bu parfümünü merak ettim..

Hem meşhur hem sevilen bir parfüm bu tarz parfümler içinde. Ben denemek istiyorum bu parfümü. Tüm heryerde parfümlerde böyle notalar için acaba doğal mı diye düşüncem hep oluşuyor :).. Çok sevildiği için tavsiye ederim bu tarz parfümler seviyorsanız, siz bilirsiniz :)..

Kullanalı biraz oldu yanlış anımsıyor olabilirim ama hatırladığım kadarıyla açılışında tuzlu bir yapı hakimdi, öd veya ambergristen kaynaklı. Devamında ortaya çıkan kokuda amberden ziyade amber akorunu üretirken kullanılan laden reçinesi belirgindi. Peru balsamı ve vanilya ortalarda fazla tatlılaştırıyor ama dip notaları oldukça iyi, labdanum özellikle sonları domine ediyor. Koku edp olmasına karşın oldukça kalıcı (2 günü görüyor) ve yoğun, edpden daha yüksek oranı gibi hissettiriyor ki narenciyeler falan olmadığı için olsa gerek. Bazen ortadaki tatlılık beni bayar bile olsa kalitesi iyi bir koku, konforlu ve sıcak. Baharatlar ve odunsular da yan rolde. Denemeyenlere tavsiye ederim. Laden reçinesi bunda doğal olabilir ama bütünde doğallık oranı çok yükseklerde değil tabii, yine de standart nişlere göre kalitesi oldukça iyi, bu fiyata gayet iyi bir koku bana kalırsa.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kullanalı biraz oldu yanlış anımsıyor olabilirim ama hatırladığım kadarıyla açılışında tuzlu bir yapı hakimdi, öd veya ambergristen kaynaklı. Devamında ortaya çıkan kokuda amberden ziyade amber akorunu üretirken kullanılan laden reçinesi belirgindi. Peru balsamı ve vanilya ortalarda fazla tatlılaştırıyor ama dip notaları oldukça iyi, labdanum özellikle sonları domine ediyor. Koku edp olmasına karşın oldukça kalıcı (2 günü görüyor) ve yoğun. Bazen ortadaki tatlılık beni bayar bile olsa kalitesi iyi bir koku, konforlu ve sıcak. Baharatlar ve odunsular da yan rolde. Denemeyenlere tavsiye ederim. Laden reçinesi bunda doğal olabilir ama bütünde doğallık oranı çok yükseklerde değil tabii, yine de standart nişlere göre kalitesi oldukça iyi.

Teşekkürler, koku gözümde canlandı Maşallah :D :).. Tatlı sever parfümcülerin denemesi gereken kokulardan görünüyor. Evet laden reçinesi (labdanum) çok denmiş Fragrantica.com 'da da..

Debussy

TürkParfüm Üyesi
Teşekkürler, koku gözümde canlandı Maşallah :D :).. Tatlı sever parfümcülerin denemesi gereken kokulardan görünüyor. Evet laden reçinesi (labdanum) çok denmiş Fragrantica.com 'da da..

Öyle abartı bir tatlılık yok aslında kokunun sert ve ciddi bir tarafı da var, açılış farzı ile dip notaları tatlı değil misal, ben en çok sonlarını beğendim, dip notaları hakkaten güzel. Tatlılık çoğu kişiye dengeli gelecektir diye tahmin ediyorum, ancak benim için zevkim için biraz tatlıydı sadece :)

Öyle abartı bir tatlılık yok aslında kokunun sert ve ciddi bir tarafı da var, açılış farzı ile dip notaları tatlı değil misal, ben en çok sonlarını beğendim, dip notaları hakkaten güzel. Tatlılık çoğu kişiye dengeli gelecektir diye tahmin ediyorum, ancak benim için zevkim için biraz tatlıydı sadece :)
Hocam bir vintage avcısına zaten tatlı asla uymaz :)