Zara Parfümleri

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sedir, karabiber, greyfurt, lavanta çok mükemmel bir parfüm yaratmış, zara for him ama 2005 den önceki zara for him galiba. Eğer bu koku notalarını bulma imkanınız varsa karıştırıp deneyin derim :D. resim aşağıda ama şu an üretimde yok diye biliyorum bu zara ve zara'da da yok. Başka bir zara for him var..

zara for him ilk versiyon.jpg

Zara Amber Man vardı kehribar kokulu maalesef o yok. Zaten Zara en yaptığını bilmiyor. Zara Gold falan bence fiyaskoydu. Gerçi şu an toparlanıyor gibi ama umarım anlamsız parfümler çıkarmazlar. Şu an klonloma üzerine çalışıyorlar ve iyi iş çıkardıkları var. Zara Vibrant Leather, zayıf ama Creed Aventus klonu eh işte.. Zara Rich Leather ise daha koyusu ve 15 ml 15.95 tl falanmış..

'' Zara casual spice z -1975 casual spice '' diye bir ürün var. Costume national homme un taklidi . 3 saat sonra elimin üstünde iyice sılajı azaldı. Costume national homme kadar performans şu an beklemeyin. Belki ilerde tamamen kaldırırlar ..
zara casual spice z -1975 casual spice.jpg
Bildiğiniz Zara parfümleri yorumlarınızı bekleriz :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Zara Rich Leather deneme şansını yakaladım 100 ml lik şişe idi ve dışına gri sentetik derimsi yumuşak sabit kılıf yapmışlar.

Zara Gourmand leather ise Armani Code Profumo ya benzettim kısmen. Fragrantica'da Jean Paul Gaultier - Ultra Male'e çok benzeten olmuş. Bende vardı yarın sıkayım bakayım. Tatlılığı bol bir parfüm olmuş Zara gourmand Leather ve ağırımsı.. Hoş olmuş bence.

zara gourmand leather 375x500.43905.jpg
zara rich leather 375x500.43903.jpg

Zara rich leather kuvvetlice, hoş parfüm. Çok komplike bir turunçgil değil ama işini yapıyor. Creed Aventus'a turunçgiller olarak benziyor. Aventus ve diğer meyveler hissedemedim turunçgiller dışında fazla. Bu fiyatlara alınır bence. Bir ara fiyatlarına bakayım. 100 ml'liği var dediğim gibi. !5 ml lik de görmüştüm nette.. Çok kuvvetli değil ama zayıf da değil. Bence alınabilir.. Daha önce başka forumda demiştim, Creed Aventus içeriği çok pahalı değil ve klonları çok olacak diye :)..

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bende Ufak bir katkıda bulunayım. Yurtdışındayken Zara da aldığım ve şuanda ülkemizdeki zaralarda henüz göremediğim bir parfümden bahsedeyim.
Zara Aromatic Future
IMG_2343.JPG

Koku tamamıyla Sauvage kopyası diyebilirim. Ancak şaşırtıcı seviyede performansı etkiledi beni.
Ara ara parfümü kullanıyorum.

blerox

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Zara Rich Leather deneme şansını yakaladım 100 ml lik şişe idi ve dışına gri sentetik derimsi yumuşak sabit kılıf yapmışlar.

Zara Gourmand leather ise Armani Code Profumo ya benzettim kısmen. Fragrantica'da Jean Paul Gaultier - Ultra Male'e çok benzeten olmuş. Bende vardı yarın sıkayım bakayım. Tatlılığı bol bir parfüm olmuş Zara gourmand Leather ve ağırımsı.. Hoş olmuş bence.

Ekli dosyayı görüntüle 46 Ekli dosyayı görüntüle 47
Zara rich leather kuvvetlice, hoş parfüm. Çok komplike bir turunçgil değil ama işini yapıyor. Creed Aventus'a turunçgiller olarak benziyor. Aventus ve diğer meyveler hissedemedim turunçgiller dışında fazla. Bu fiyatlara alınır bence. Bir ara fiyatlarına bakayım. 100 ml'liği var dediğim gibi. !5 ml lik de görmüştüm nette.. Çok kuvvetli değil ama zayıf da değil. Bence alınabilir.. Daha önce başka forumda demiştim, Creed Aventus içeriği çok pahalı değil ve klonları çok olacak diye :)..
bugün deneyeceğim baykal hocam bu ikisini merak ettim.. ayrıca Zara markası sürekli yeni parfüm piyasaya sürüyor ve çoğunluğu limited edition üretimler oluyor merak edilen bir parfümü denemeyi çok fazla ertelememek lazım..