Zayıflamak Çareleri, Tavsiyeleri, Kuvvet ve diğer Hormon otları ve Koku, Parfüm ile Zayıflamak

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ayrıca bir başlık açabiliriz. Şimdilik burdan koku ile zayıflamaya değinelim ve ek başka yöntemleri anlatalım arkadaşlar :) . Zayıflamakla ilgili hormonlara da değinelim ve hormonlarla ilgili otlara. Aslında pek çok ürün var bunda ve iktidarsızlık sorunu kaynağına göre değişkenlik gösterebilir..

Arkadaşlar alternatif(Seçenek) tıpdan bir doktorun bir Televizyon kanalında konuşmasını duydum. Günde 1-5 arası tene, vücuda buruna gelecek amaçlı koku sürünmenin zayıflatıcı etkisinden bahsediyordu. Tabi her kokudan ziyade doağl kokular olmalı ve bence de etkili olabilir. Belli kısa sürede bir ay veya civarı belki 3 ay 4-5 kilo veren bayan telefona bağlanmıştı. Arkadaşlar bu haber aldatıcı mı bilmiyorum. Aşağıda 30 ml 69 tl, 2 adet 99 tl, 3 adet 129 tl.. Böyle miktar arttıkça fiyatta çok düşmüyor mu ona gıcığım. Tamam düşebilir de çok fark olmamalı bence..

Kilo alma sebeplerinden biri hormon dengesi bozukluğu olabilir arkadaşlar. Sizde eksik hormonu bulmanız lazım. Eğer uykuya girmeniz zor ise antidepresan, rahatlatıcı otları denemelisiniz. Aslında 3-4 gün denemeniz yeterli ama normalde 2-3 hafta denemelisiniz. Artık tek tek şifalı otları denersiniz. Aman sakın denenmemiş ve kullanılmayan, aktarlarda satılmayan otları kullanmayın. Yılların bir deneyimi var ve her ot direkt kullanılmaz, aman ha .

Guatr bozukluğu da önemli bir kilo alma sebeplerindendir ve tüm hormonlar için geçerli tabiki az veya çok. İnternetten veya aktardan yardım alabilirsiniz. dediğim gibi sizdeki değişimleri tespit etmeniz lazım. Bu konuda araştırma yapmalısınız.

Cinsellik ve güçle ilgili de çeşitli ilaçlardan ziyade Epimedyumlu macunları güvenli bir aktara yaptırmanızı öneririm. Piyasada satılanlarda damar açıcı sentetik maddeler olabiliyor maalesef ve sağlığa zararlı. Epimedium doğal bir testesteron kaynağıdır, diğer adı azgın tekeotu'dur arkadaşlar. Çin'de bir çoban güttüğü tekelerin yani belli büyüklükteki büyük keçilerin çok çiftleştiğini, azgınlaştığını, devamlı üremek istediğini görür ve çok hareketlidirler. Bunu Azgın Teke otu yiyince yapıyorlardır. O dönemde bir çin prensi veya yeni krelı, imparatoru çocuk olmaması sorunu ve iktidarsızlık yaşamaktadır. Ödül mü ne koyarlar ve bu çoban bunu önerir. Önce gülerler ama sonra işe yarar ve ahstanın pek çok çocuğu olur. Arkadaşlar sadece epimedyum tozu işe yarar mı bilmiyorum, tam denemedim ama karışımla çok etkili olabiliyor hormon dengesi bozuk kişilerde. Yorgunluğunuzun azalmasına sebep olabilir. Kimi aktar bu ürünleri yapıyor ve eczacı 3 katına satıyor en az. Doğal oalrak içinde Nişasta bazlı şeker olmadan güvenli bir aktara yaptırabilirsiniz..

Kilo vermenize kimi başka bitki çayları da yararlı olabilir. Kilo almaya sebep bir de düzensiz beslenmedir. Mesela vücudun kışın tahine ihtiyacı var diyelim ve yemiyorsunuz.. EE ne oluyor vücut o tahindeki maddeden içinde olan ama çok az olan diğer ürünleri yemenize yol açtırıyor mesela ekmeği çok yiyorsunuz. Şeker, pekmez yemiyorsunuz, bal yemiyorsunuz gene mesela ekmeğe, başka gıdalara yeme artıyor açlıktan dolayı. Mideniz doluyor ama vücut için gerekli o maddeleri almadığınızdan bir açlık çekiyorsunuz. Temel besin maddeleri vardır. Süt, Ekmek(Tam buğday gibi olmalı, içine çok çok miktarda tuhaf tuhaf katkı maddeleri eklenen beyaz ekmek değil. Hatta beyazlatıcı bile katıyorlarmış kimi yerde sentetik katı. Yuh artık), Pekmez gibi elle yapılan üzüm ürünleri, Üzüm, Hurma(Hicaz hurması)Taneler(Buğday, fındık, fıstık, badem gibi çerezler sanırım), kokulu bitkiler, Kimi meyveler(Kuran'da isimleri geçen bitkiler ve üzerine yemin edilenler özellikle falan) (Dalbastı kiraz, Muz(ben buna rastlamadım ama var diyen var), Yemin edilen incir, yemin edilen Zeytin, Zeytin Yağı(Nur anlatılırken temsil verilen şeylerden biridir mesela), Bal, Et, Balık ve elle tutulan tüm deniz ürünleri(deniz içindekiler)(midye dahil ama katılmayailrisiniz ama Kuran'da elle tutulan, elle alınan da diyorsa giriyor deniyor mesela midenizin kaldırması Hz.Muhammed Allah resulunün de dediği Hadis-i Şerife göre de..), Bolluk zamanı meyvesuları.....

Ben bu özellikle önem verilen, belirtilen gıdaların yenmesinin gerekli olduğunu düşünüyorum.. Doğal tuz da çok önemlidir arkadaşlar, en iyi katık demişlerdir Hz.Muhamemd sahabileri(Arkadaşları). Doğal kaya tuzu öneririm. İçerik rafinesi olmayan fırında püskürtme ile kurutma dışında rafine tuzlardan uzak durun yoksa diş çürümesi, ağız kokması(Diş çürümesinin, mineral eksikliğinin göstergesidir) gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Akıl sağlığı için de tuz çok önemlidir. Salina Rafine tuz maalesef kimilerinde diş çürümelerine yol açmış ve değiştirince dolgu yaptırmaktan kurtulan kişiler biliyorum. Yok tuz su topluyor, ödem yapıyor eğer dediğim gibi bütün gıdaları dengeli ve doğal alıyrosanız korkmayın aam böylee sorun varsa sorun vücuttan kaynaklı başka bir sorun olabilir arkadaşlar..

Ekmeği belli oranda yemelisiniz. Hiç yememek olmaz arkadaşlar. Beyin ve pek çok işlev için ekmekde, tahıllarda bir sürü maddeler var. Tabi genetiği oynanmış GDO'lu ürünler çok zararlı bunu da ekleyelim. Mesele tahılı dozunda yemek doğal olanları. Yağ olarak da zeytinyağı şart. Balık kızartırken zeytinyağı kullanın arkadaşlsr ve yağında soğan kavurun mükemmel oluyor ve kalan yağa ekmek barındırın derim ve yiyin, saklayın. Et yağı ise uzak durun derim çünkü katı yağda kolestrol vardır. Kuyruk yağı yaparsanız üstte donan yağı atmanızı tavsiye ederim şu anki bilgime göre. Sütte üstte sıcakken oluşan yağın çoğu yararlı bence. Önceleri bu yağın çoğu zararlı derdim ama oda sıcaklığında tam katı olmadığını gördüm.. Allah bilir artık :) ..

Aşağıda bu amaçla üretilmiş bir ürünün açıklaması ve içeriği var. : ''''''''''''''''''''''''''''''

Tamamen doğal erkekler ve kadınlar i̇çi̇n karmaşık di̇yetler olmadan, farmakoloji̇k araçlar , yorucu egzersi̇zler olmadan, hap kullanmadan etki̇li̇ ve kullanimi kolay thin spray(smeel therapy) i̇le i̇ştahinizi kontrol altina alarak zayiflayin thin spray(smeel therapy) i̇ştah azaltıcı formülasyonu i̇lk uygulandiği andan i̇ti̇baren açlık ve özelli̇kle karbonhi̇dratlı ve şekerli̇ yi̇yeceklere olan eği̇li̇mi̇ kontrol altına alarak beslenme alışkanlıklarını düzenlemek vücuttaki̇ toksi̇nleri̇n ve ödemi̇n doğal olarak atılmasını sağlamak sureti̇yle çalışmaktadır.Tüketti̇ği̇ni̇z kalori̇ azaldığı i̇çi̇n doğal olarak yağ metaboli̇zmasi harekete geçerek vücudun i̇hti̇yacı olan enerji̇yi̇ depolanmış yağlardan sağlamaya ve yağların eri̇mesi̇ne sebep olur.

Ürünün içeriği İngilizce ve Türkçe : '' Tamamen doğaldır (Di̇oni̇ze water, green apple extract,bana extract, pepermi̇nt extract, hyperi̇cum perforatum(Sarı kantaron) extract, vani̇li̇a herb extract, tea tree oi̇l extract, ti̇n mi̇x esans, curcuma langa extract, ci̇nnamon-cassi̇a extract, ni̇pasol m sodium)

(Di̇oni̇ze su, Yeşil elma özü(Green Apple), Bana özü, Pepermi̇nt(Nane, Bahçe nanesi) özü, Hiperum perforatum(Sarıkantaron) özü, Vani̇lya bitkisi(Vanilia Herb) özü, Çay ağacı yağı(Tea tree) özü, Ti̇n mi̇x esans, Curcuma langa(Zerdeçal) özü, Tarçın-Çintarçını özü, Ni̇pasol m sodyum(Sodyum parapenlerden bir koruyucu sentetik kimyasal) ). ''
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Koku, parfüm ile zayıflamak hele doğallarsa bence mantıklı ama dediğim gibi hormon ve diğer sorunlar varsa yetersiz bence. Ama yukarıda daha büyük sorunlar için de çözümler yazmaya çalıştım arkadaşlar. Dopamin eksikliği, Seretonin eksikliği, Testesteron eksikliğine de çözümler yazmaya çalıştım. Epimedium tozu alıp deneyeceğim inşalalh arkadaşlar.. Nurbal marka mesela o kadar etkili değil. Themra Epimedyumlu macun baş ağrısı yaparmış ve etkili. Seltat ise ondan daha çok tercih edilen bir macunmuş ve baş ağrısı yapmıyormuş. Şahmerdan Gold Epiemdyumlu macun ise tam ters tepki yapan bir ürün önermiyorum şu an. Dediğim gibi en iyisi güvenli bir aktara yaptırmak. Bir de Epimedyum tozu ile Epimedyum Ekstrat(ÖZ) Tozu farklıdır arkadaşlar. Bire on oran dan başlar genelde veya 5'e bir oranda.. Ben lanet bir ilaç yüzünden bunları iyi öğrendim arkadaşlar ve etrafımdan da duyduklarım.

Çakşır kökü tozu ise acımsı olanı etkildiir ve kiminde dediğim gibi etkili değildir. Şifalı otları çok araştırdım ve ön bilgi yazmaya çalıştım. Bir de otlar farklı farklıdır. Mesela sakinleştirici Kedi otu(Kediler kafa yapmak için çiğniyor ve başka hayvanlarda :D ) kökü ve üst bitkisi ayrı etki yaparlar. Bir de geniş yapraklı kedi otu acımsıdır şeker ile alın ve ince hayvansı kokulu ince iğne yapraklı kedi otu da vardır ve o acı değildir o kadar. Kök ise çok daha kokuludur ..

Sağlılar inşallah arkadaşlar :) ..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar bu arada şeker hastaları da kilo alabiliyor. Yapay pankreas için uğraşıyorlar ve tıp gelişiyor. İnşallah çare bulunur..

Bu arada Amerika Birleşik Devletleri 'nde kimi şeker hastaları yasal olarak esrar(kenevir) alıp kullanabiliyorlar. Bu inşallah Türkiye'de de olur ki bir zamanlar kişiler kendisi için üretebiliyordu esrar ama şimdi tam bilmiyorum. Narkotik maddeler vücuttan 2-5 gün sürebilir atılmasj ve bu sürede araba kullanırken yakalanırsanız 2 yıl ehliyetinize el konuyor ve hapis cezası da olabilir ek..

Evet narkotik ürünler çok kötü bağımlılık yapabilir dikkat lütfen ama isteyen de kullanma özgürlüğü olmalı derim dikkat ederek ama doğal olanları ve bu sayede çok daha farklı boyutta zararlı sentetik uyuşturucu kullanmazlar.

Arkadaşlar zombi gibi kemiğin, etin çürüyüp düşürdüğü sentetik uyuşturucular var. Bonzai sentetik uyuşturucusu da aşırı değişik zararlı maddelerden. Çocuklarımızı ve etrafımızı uyaralım..

Sağlıklı günler :)