AliExpress alışveriş

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Medyada çıkan bir habere göre aras kargo şirketi AliExpress ile yapmış olduğu anlaşma ile 5 gün içinde Türkiye teslimatı yapacağını duyurdu( http://www.webtekno.com/haber/amp/36857) ... Bu çok iyi bir gelişme ancak gümrük limiti düşürüldüğü için exra bir ödeme ile karşı karşıya kalma söz konusu ... Alışveriş tecrübesi olan arkadaşlara buradan bir sorum olacaktı : sitede oyunları hergün oynayarak biriktirmiş olduğun jetonları 2$-6$-10$ lık AliExpress seçkin kuponu (satıcı veya mağaza kuponu değil) ile değiştiriyorum fakat hediyelik bir ürün almaya kalktığımda bu almış olduğum kuponlar maalesef aktif olmadığı (alışveriş limit kısıtlaması gibi bir ibare göremedim) ve ürün için herhangi bir indirim olmadığını görüyorum müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde maalesef tatmin edici bir cevap alamadım konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar var ise yorum yapabilir

drekoo

TürkParfüm Üyesi
Bu haber çok fenaa. Eğer doğruysa Ortalık yandı. Çalıştığım hastanede büyün hemşire hanımlar ordan alıyordu zaten. Şimdi düşünemiyorum bile. Ama velhasıl aras kargoyu hiç sevmem. Her şubeye gittiğimde şikayet butonuna tıklıyorum

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bu haber çok fenaa. Eğer doğruysa Ortalık yandı. Çalıştığım hastanede büyün hemşire hanımlar ordan alıyordu zaten. Şimdi düşünemiyorum bile. Ama velhasıl aras kargoyu hiç sevmem. Her şubeye gittiğimde şikayet butonuna tıklıyorum
:) evet aras kargo biraz sıkıntılı bir kargo haklısınız . AliExpress doların son yükselişini saymazsak bir hayli iyi fiyatları var Ürün yelpazesi neredeyse sınırsız geçenlerde oudh çips i için dekoratif lotus çiçeği şeklinde bronz tütsülük almıştım bu gibi ürünleri burada bulmak neredeyse imkansız