Neler yeni

Son mesajlar

Son profil mesajları

baykalbul
baykalbul
Hoşgelmişsiniz, iyi forumlar dileriz :) .Ooo sıkı bir parfüm severe benziyorsunuz ''kokuuuuuu'' diyişinizden :) . Güzel yazılarınızı bekleriz, iyi forumlar :) .
Yalnızlık Rabbim Allah'a mahsus derler, O da tanınmak için bizi yaratmıştır :) :) ..

Bir hadis-i kutside Allah şöyle diyor: “Ben gizli bir hazineydim. Bilinmek, tanınmak istedim, bundan dolayı da Beni tanımaları, gizli güzellik ve mükemmelliğimi bilmeleri için varlıkları yarattım.”

Kur’an’da Allah: Cin ve insanları ancak, beni bilip itaat, ibadet etmeleri için yarattım. [Meal, Zariyat 56] buyuruyor.
Doğal ürün satan bir aktardan 1000 ml Geyik Miski aldım, çok alım yapınca indirim oluyor ya o kadar indirim yaptıki üstüne para verdi :D ..

Şaka bir yana evet çok alımlarda fiyat oldukça düşüyor birim fiyata göre :) .. Parfümler de de durum böyle genelde.. 50 ml, 100ml, 250 ml birim fiyatları farklı oluyor ve ml arttıkça ucuzluyor birim fiyata göre..
"two tea to two two two too please"

yani "222 nolu odaya da 2 çay lütfen"
Levent
Levent
Elimde zegna indian spice var orjinal ilgilenirmiziniz hakan bey beni tanır tel 05465744091
Anne, Baba, Kardeş bunların sevgisini eşinizle değişmeyin. Bunlar ve Evlatlarınıza duyduğunuz sevginin hepsini değilde, bu sevgiden diğer insanlarıda düşünün sevin.. Tüm insanlık aslında kardeş ve dahası Allah'tan ruh taşıyan ortak bir kadere sahip bir varlıktır. Aza çoğu değişmeyin, en büyük ticaret Allah rızasını aramak ve şehit olmak sevdasıyla yaşayıp savaşta olmasa da yatakta vefat etsen bile bu onura yetişmek:)