Acqua di Gio - Giorgio Armani - for women / kadınlar için - 1995

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
giorgio_armani_acqua_di_gio men and women model bay bayan model afiş reklam.jpg

Acqua di Gio - Giorgio Armani - for women / kadınlar için - 1995

Şakayık böyle kokmuyor olmalı.. PArfümün kokusunu sevdim bu arada .. Parfüm de suculluk rahatsız edici sentetiklilkte değil. Sardunya ve sümbül, Zambak vari kokuyor. Daha çok Sardunyamsı koku. Eternity for women tarzı ama ondan daha narkotik sümbül, Hanımeli tarzı bir koku var baştan sona. Başları daha ferah. turunnçgiller çok ön planda değil. 20 çeşit koku notası açıklanmış. Size en yoğun ne hissediliyor anlattım. Bir bayan da koklamaktan memnun kalırım.. KAlon ( Calone ) senteti ksucul notası açıklanmış ve başka sucul nota daha var görünüyor.. İlerileri de hafif keskinimsi ki sardunya zaten keskinimisdir veya ona benzeyen her ne ise ve ferahımsı koku devam ediyor.. Aslında Sardunya çiçeğini ben kışın severim ama hani parfüm bence güzel.. Calvin Klein Eternity for women ise ilerileri kremsi tatlı çiçeksi o da ayrı çok hoş oldu..

Tanıtım videosu :

Resimdeki erkek modeli için ise güzel diyelim, Limonsu hoş koku ve kokunuz sorulacak sevilecektir ama sılajı gittikçe düşürüyorlar maalesef. Umarım sılaj artar, güzel olur. Turunçgiller yaz için vazgeçilmez parfümlerden ve kışlık parfümlerde de kullanılıyor.. Şu an piyasada bir açlık var görünüyor doğal Turunçgil yağlarına ..

giorgio_armani_acqua_di_gio erkek ve bayan öpüşür gibi reklam afişi.jpg

Netten alınma içerik ve tanıttım, parfümörü : '' Bu koku Giorgio Armani'nin Pantelleria adasında geçirdiği tatilden esinlenmiştir . Tembel yaz günlerinin ve özgürlüğün kokusu. Acqua di Gio , sucul notaları, Pantelleria'nın muscat üzümlerinden tatlı ve meyveli notalarla mükemmel bir şekilde uyuşarak, ananas ve narenciye notalarının tazeliğiyle başarılı bir şekilde harmanlayarak, yüksek kalitedeki statüsünü elde etti. Karpuz, frezya, sümbül ve ylang-ylang notalarıyla güzelce karışır. Sıcak, odunsu ve miskli baz Akdeniz sıcak mizacını hatırlatır. Bu koku 1995 yılında yaratılmıştır. Bu kokunun ardındaki burun Alberto Morillas'dır .

Parfüm oylaması: 2009 oyu ile 5 üzerinden 3.81 .
''

Acqua di Gio Giorgio Armani for women bayan manken deniz reklam afişi commercial 2001505.JPG

Acqua di Gio Giorgio Armani for women bayan manken deniz reklam afişi commercial.jpg

İyi, güzel, hoş günler, kokular, parfümler arkadaşlar, Selametle :) ..

Son düzenleme: