Amber Jewels - Abdul Samad Al Qurashi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
asaq amber jewel 1 tola 12 ml 400 dolar.jpg

Bence bu fiyatı haketmeyen bir Amber(Ambergris). 1 tola 12 ml ve resimde 400 dolar demiş. Ve edindiğiniz Amber(Ambergris) Tam yüksek oranlı Amber(Ambergris) içermiyor benim görüşüm. Eğer Amber almak istiyorsanız AgarscentsBazaar'dan almanızı ve alırken Natural yazan saydam olmayan yağlardan alamnızı öneririrm. Şu an sarı renkli Amber denedim aam AgarscentsBazaar'dan denemedim ki çok pahalıları var. Ben de bu tip Altın Amber'den(Ambergris) yapılmış tentür var.. Diğer alternatif Amazon.com'da Madini'den MAdini Ambergris öneririm veya aynı tip kokulu parfüm olan Serge Lutens Ambre Sultan..

ASAQ Amber Jewels tozlu odunsu ve oud'su(Ud) bir amber. Böyle amber seviyorsanız deneyip alabilirsiniz.. Ben misk vari, tütsü vari Amber(Ambergris) seviyorum..

Bu arada bu kokusunu sevmedim ama ASAQ'ın çok güzel kokuları var hakkını da verelim. Asaq Ghadir mesela zambak ağırlıklı gerisi çiçeksi, miskli hoş hafifden tatlı parfüm. Tende de oldukça uzun ömürlü.. ASAQ marka olmuş ve bu markası sonucu fiyatı yüksek diyebileceğimiz fiyatlar veriyor fakat kimi zaman çok güzel indirimleri var. Mesela Yüzde 40 indirimi ve 12 ml alana aynı ürünün 6 ml'inin bedeva verilmesi gibi güzel kampanyalar, indirimler..

Her parfümdede olduğu gibi ASAQ ürünleri de denemeden almayın derim, denir :)..