Aqva Pour Homme Marine - Bvlgari - for men / erkekler için - 2008

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Aqva Pour Homme Marine Bvlgari for men reklam afiş commercial poster 2.jpg
Aqva Pour Homme Marine Bvlgari for men reklam afiş commercial poster.jpg
Aqva Pour Homme Marine - Bvlgari - for men / erkekler için - 2008

Aslında güzel parfüm. Sucul sentetik nota sevmiyorsanız uzak durmalısınız ve bolca kullanılmış üstelik. Denizbitkileri severim ama sucul nota baskınlığındna şu an alamadım tam güzel gene de fena olmamış hani.. İlerilerde Greyfurt turunçgili daha belli oluyor. Sucul nota ilk başlarda bir ağzını açmış canavar gibi tokca ama seven sevecektir. Greyfurt kısımını sevdim o da parfüm gibi sılajlı oldu benim tenimde.

Netten alıntı içerik ve parfümörü : ''

Bvlgari Aqua Pour Homme Marine baskısı 2008'in başlarında sunulmuştur.

Posidonia Oceanica deniz yosunu, neroli, greyfurt, biberiye ve beyaz sedir ile doğal tazelik ve okyanusun gücünü uyandırmaya çalışan orijinal Aqua Pour Homme kokusunun yaratıcısı ünlü parfümeri Jacques Cavallier tarafından tasarlandı .

Bu koku 50 ve 100ml EDT olarak mevcuttur.

Parfüm derecesi: 1527 oy ile 5 üzerinden 3.88 oy.
''
Videosu :
Aqva Pour Homme Bvlgari for men modelinde ise aynı Posidonia Ocenica deniz yosunu ve Greyfurt yerine Mandalina ve Portakal kullanılmış açıklanan içerikte arkadaşlar..

Aqva Pour Homme Marine Bvlgari for men fragrantica com içerik tablo sılaj ömür.jpg
Aqva Pour Homme Marine Bvlgari for men fragrantica com tablo içerik.jpg
856 Su notaları(Water Notes), 701 Deniz yosunu (Seaweeds) , 424 Greyfurt ( Grapefruit ) , 265 Neroli ( Neroli, Bir çeşit Portakal çiçeği) , 227 Virjinya Sediri ( Virginia Cedar ) , 192 Mandalina ( Mandarin orange ) , 183 Biberiye ( Rosemarry ) , 116 Petitgarin , 72 Amber?(Amber bitkisel kökenli?)..

Aqva Pour Homme - Bvlgari for men / erkekler için - 2005 - (Denizyosunu)

İyi günler, iyi kokular, iyi günler arkadaşlar :) , Selametle :) ..

Son düzenleme: