Boss in Motion - (BOSS ORANGE) - Hugo Boss - for men / erkekler için - 2002

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
perfume_boss_in_motion_x_90_ml_cerrado_y_estampi poster afiş commercial reklam.jpg

Boss in Motion Hugo Boss for men kutu şişe 2018 kutu boss orange original.jpg

Boss in Motion Hugo Boss for men commercial poster afiş dalgalı su.jpg
Boss in Motion (Original) - (BOSS ORANGE) - Hugo Boss - for men / erkekler için - 2002

Yukarıdaki kutu sanırım reformule sonrası çünkü farklı kutular var aynı parfümün. Diğer ORange isimli Hugo Boss parfümleri ile karıştırmayın ki aslında orjinal isimde Orange geçmiyor pu poarfümde ama kutu üzerinde geçiyor ve açıklanan içerikte portakal var ve kokusu da var. Parfüm kokusu çok hoş, inanılmaz boyutta güzel benim için ama sılajı ve ömürü bu formulasyonda bence zayıf kaldı. Biliyorsunuz parfümde turunçgil varsa yoğun olmalıyı savunurum genelde parfümüne göre ve hatta alkol yerine dolgu maddesi turunçgilden olmalı derim. Tabi alkol Kuran'da haram diye değil ki sürünemk başka bir şey ki haram olan Hamr'dır, Şarap(içinde alkol vardır tabi) ve aklı örtmek falan. Sinirlenip aklı kaybetmek de o an yani haram olabiliyor yani, hem esans da içseniz alkol etkisi yapacaktır :D, neyse.. Parfümdeki portakala bayıldım, mutlaka koklamalısınız ama kısa sürüyor bence tende.

Netten içerik alıntısı ve bilgi : ''

Boss in Moition(Patron Hareket) , kısa ve mutlu bir adam için taze ve duyusal bir koku. Enerjiyi ve canlılığı yayan koku, aktif bir yaşam tarzına bağlıdır. Boss in Motion adam zorlukları arar, yarışmada keyfi, kendi imkanları inanır bulur ve onun hedeflerine ulaşır. O güçlü ve kendine güvenen. Reklam kampanyasındaki model Julien Hedquist.

Parfüm 2002 yılında Domitille Michalon tarafından yaratılmıştır .

Parfüm derecesi: 908 oy ile 5 üzerinden 3.90 .

Boss in Motion
Boss in Motion
2002for men

'''''''''

Boss in Moition Tanıtım Videoları :

Boss in Motion Hugo Boss for men commercial poster afiş manken topu yakalar gibi şişe.jpg

original-hugo-boss-motion-edt-90ml-perfume-mariotte-1408-15-mariotte@2.jpg

Aşağıda bu isime yakın flanker var Limited Edition altında.. bir de Black adı eklenmiş modeli var.. Bir de Blue L.Edition ekleyeyim dedim resim olarak..
Boss in Motion IV Limited Edition Hugo Boss for men commercial poster afiş manken.jpg

Boss in Motion Hugo Boss for men commercial poster afiş manken.jpg

Bol koyu, yoğun parfümler dilerim arkadaşlar :) .. İyi kokular, günler, forumlar, parfümler, Selametle :) ..

Son düzenleme: