Bruno Fazzolari Ummagumma

RİYAFES

Üye
TürkParfüm Üyesi
23733831_274923696367297_6960431662119256064_n.jpg

Notaları:Amber,Çikolata,Tütün,Odunsu Notalar,Tonka Fasulyesi

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
sefayir abi notalar tam benlik inanılmaz merak ettim parfümü. kafamda bişeyler hayal ettim umarım hayal kırıklığı olmaz.

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bruno söz konusu olduğu için hiç de o tarz bir şey çıkmayabilir söyleyim peşinen :). Bir de isim seçimi de o tarz değil, Pink Floyd'un en deneysel albümü. Notaların yarattığı izlenimde farklı bir şey ile karşılaşmak mümkün gibi geliyor bana.

çikolata amber tonka hmm bunları kullanıp ''kabussal'' (@baykalbul reis burda sana selam gönderiyorum) parfüm yapmak cidden deneysel olur. merakla bekliyorum. Ben ''The Wall'' Pink Floyd çusuyum :)

Debussy

TürkParfüm Üyesi
çikolata amber tonka hmm bunları kullanıp ''kabussal'' (@baykalbul reis burda sana selam gönderiyorum) parfüm yapmak cidden deneysel olur. merakla bekliyorum. Ben ''The Wall'' Pink Floyd çusuyum :)

Bruno'nun birkaç kokusunu denedim, kağıt üstündeki gibi çıkmadı hiçbiri, notalar aynı ama farklı bir kullanımı var valla :). Çikolatası bitterdir en basitinden :p

Gerçi Bruno deneysel deneysel nereye kadar karın doyurmuyor biraz piyasa yapalım da demiş olabilir :D.

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bruno'nun birkaç kokusunu denedim, kağıt üstündeki gibi çıkmadı hiçbiri, notalar aynı ama farklı bir kullanımı var valla :). Çikolatası bitterdir en basitinden :p

Gerçi Bruno deneysel deneysel nereye kadar karın doyurmuyor biraz piyasa yapalım da demiş olabilir :D.
ozan bu sefer piyasaya oynasın lütfen :) uzun zamandır aradığım hafif çikolatamsı amber parfümüyle tanışmak istiyorum artık..