Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bugün Ormonde Jayne - Black Gold.

Meşeyosunu gerçekten çok güzel işlenmiş. Kırmızı biber ile birlikte güzel bir meşeyosunu açılışı var. Sonrasında meşeyosunu biraz sakinleşince kırmızı biber, böğütlen ve adaçayı ile buruk ama hafif tatlı bir halde ilerliyor. Günün ilerleyen saatlerinde ne olacak bekliyorum :)Yayılımı fiyatına göre düşük geldi. Ama meşeyosunu denemek isteyen herkesin denemesini tavsiye ederim.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
bugün günlerden vintage polo green...dünya durana dek sıkılmayacağım parfümlerden, başyapıt.

Aynen güzel parfüm.. O gün kapağından kokladım yeşil notalar beni sık diyordu..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
Amouge Opus V (umman uretimi) kesinlikle imza kokum olarak kalacak .....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu koku reformule olmş olabilir mi? çünkü açılışındaki rom ve iristen sonra iris ve yasemin gibi çiçeklerle floral ve düz olarak devam ediyor. oysa ki ben kokladığımda açılıştan sonra oud ve gül de hissediyordum çok daha zengindi diyebilirim. parfüm bana basitleştirilmiş gibi geldi bilmiyorum..:(

mhmt_gl

Üye
TürkParfüm Üyesi
bu koku reformule olmş olabilir mi? çünkü açılışındaki rom ve iristen sonra iris ve yasemin gibi çiçeklerle floral ve düz olarak devam ediyor. oysa ki ben kokladığımda açılıştan sonra oud ve gül de hissediyordum çok daha zengindi diyebilirim. parfüm bana basitleştirilmiş gibi geldi bilmiyorum..:(

Bu soruya sanirim en iyi cevabi verebilecek kisi @Burhany ama ergun hocam ama ben fersah fersah oud ve gul notalarini aliyorum reformule oldumu bilmiyorum ama ben ilk @mertus hocam bana gonderdiginde aman Allahim bu kokuyu kesinlikle kullanmam demistim ve daha sonra bir kez daha sans verince bu koku hep benimle olacak dedim:)))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Son düzenleme:

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi de yazsınlar Kral geri döndü :)...The King has come back!!!

tüm zamanların en görkemli parfümlerinden, gözbebeğim, şişesiyle satıp depresyona düşüren, vuslatı ise bulutlarda gezdiren baştacım..namı diğer ''Kral Jubi'' '' king of all kings'' ''tüm yüzüklere hükmedecek tek yüzük'' hoşgeldin...

jub.jpg