Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Evet bu soğuklarda Adana'da Xerjoff Lira gitti @Sardunyaaaaa hocam :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
İkilemde kaldım @Mehmet kardeş, hocadan Xerjoff Alexandria 2 piştisi mi yoksa yeni tanıştığım Amber'li, Molinard Habanite Edp mi? :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Molinard Habanita EDP gücü daha iyi olabilirdi, deniyoruz bakalım :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Vintage Yves Saint Laurent (YVS) Jazz

Meşeyosunu, Lavanta.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Bois d'Encens

Karabiber, zeytinyağı Oud. Black Tourmaline i anımsatıyor hatta çok benzer

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Adana da soğuk hava olmaz diye biliyorum. İlkbahar yaz sonbahar yaz orda mevsimler?
Haha :D . Evet ama nemli olduğu için sanırım, soğuğu pis vurur. Su içinde daha çok ısı kaybedilir ya sanırım nem içe işliyor ve daha etkili oluyor soğuk . Denize yakın ve arkada toroslar avuç gibi sarmıştır Çukurova bölgesini ve hava genelde hem pusludur uzağa bakarken. Poyraz estiğinde ancak uzaktaki dağ üstündeki kale net görülür. Vay be dersin demek neredeyse kör gibi bakıyormuşuk dersin, nem işte.

Kırklareli soğuğunu da gördüm. Tipisi meşhurdur oraların, gece dışarda donabilirsin. @Acemiburun kardeşim bilir :D . Bir Erzurumlu mu ne ile karşılaştım Kırklarelinde. Bana dediki buranın tipisi Erzurum'luyu bıktırır, öyle soğuk. Askerdim bana nasihat veriyordu, sağolsun dayı. Elhamdulillah sempatik adamız :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Allahumme Salli Ala Seyyidine Muhammet (Muhammed) :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Misk sürdüm bugün Ajmal Musk Gazalle Limited Edition Grade AAA

Annemin yanına çok yaklaşmıyorumilk sürdüğümde :D

Acemiburun

TürkParfüm Üyesi
Buralarda hava eksileri çok görmez görse bile -5 -6, erzurumlu abimiz belki -20görmüştür memleketinde ama dayanamaz buranın havasına ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gucci Envy for men, rahatlatıcı :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Migros'dan alınma Oldu Spice Original EDT İtalya yapım seramik veya cam şişe ki camdır.. Kanada yapım Cologne tercih ederim şahsen ama gene de eh :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ajmal Musk Gazelle Limited Edition Grade AAA sürdüm. Canım çektiydi :D . Ve üzerime tenime değmeyecek şekilde koyu yeşil renkli Lime (Misket limonu) yağı sıktım. Bence güzel kombinasyon, Layer, birleşim oldu :) .