Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Knize Ten ile devam ettim dün sıktığımla dün akşam sonrası sıkmıştım.. Bence parfümör takip edilmeli diyordum eğer çalıntı değilse parfümü ama bence çalıntı da olsa takip edeceğim. Çalıntı mı derseniz Chanel Antaeus, Old Spice Original, Antonio Puig Quorum birleşimi bu parfüm.. Parfüm sabah koklamaya gene doyamadım sanki daha güzel gibiydi veya gene güzeldi :D :).. Old Spice daki Amber yoğunluğu yok ama onun kadar Amber(Ambergris) veya yakın kullanılmış olabilir..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Akşamdan sonra Patchouli Nosy Be Perris Monte Carlo for women and men kullandım. İlk başta kardeşim pudralı kokuyorsun dedi ve koku hoş kokuyor dedi. İlerileri de hoş dedi.. Kuvveti için bir şey diyemeyeceğim, denemelere devam, yazarım inşallah arkadaşlar :).. Paçuli(Silhat) ve kakao kokusu daha çok..

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Akşamdan sonra Patchouli Nosy Be Perris Monte Carlo for women and men kullandım. İlk başta kardeşim pudralı kokuyorsun dedi ve koku hoş kokuyor dedi. İlerileri de hoş dedi.. Kuvveti için bir şey diyemeyeceğim, denemelere devam, yazarım inşallah arkadaşlar :).. Paçuli(Silhat) ve kakao kokusu daha çok..

Benim Lidge ye benzettiğim bir koku başı benzemesede sonlarda çıkan kakao ve paçuli sayesinde çok benzemiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?
inteer.JPG

Amouage interlude Men for men

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Vertus Ombre.. Güzel parfüm.. Tom Ford Tobacco Vanille ile güzel layer olur diyeyim..