Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

Tiziana-Terenzi-Anniversary-Collection-Casanova.png

Cihan hocam şu casanovayı bir çözemedim. Böyle soft hafif pudramsı ama elit bir kokusu var gibi geliyor. Ama koktuğunu bile anlamıyorum ara ara gelip gidiyor. Tam kayboldu diyorsun bir anda klas bir koku geliyor. Sizde nasıl oluyor koku?
Hocam aynen dediğin tarzda bi koku. Kalıcılık bende çok iyi. Zaten casanova denen bu arkadaş şaşırtıcı biçimde bir anda belirip kalp çalması ile meşhur olan bir şahıs:) nerede ne zaman cikacagi hic belli olmuyor. Sabah sıktım dediğin gibi aniden bi kalp çalmaya karşıma çıkıyor:)genel beğenisi gerçekten çok yüksek. Floral yapisindan ötürü feminene daha yakin duruyor gibi görülsede tam bir class erkek parfümü. Ortamı gerçekten kendine bağlayacak soft bir yapısı var

drekoo

TürkParfüm Üyesi
Hocam aynen dediğin tarzda bi koku. Kalıcılık bende çok iyi. Zaten casanova denen bu arkadaş şaşırtıcı biçimde bir anda belirip kalp çalması ile meşhur olan bir şahıs:) nerede ne zaman cikacagi hic belli olmuyor. Sabah sıktım dediğin gibi aniden bi kalp çalmaya karşıma çıkıyor:)genel beğenisi gerçekten çok yüksek. Floral yapisindan ötürü feminene daha yakin duruyor gibi görülsede tam bir class erkek parfümü. Ortamı gerçekten kendine bağlayacak soft bir yapısı var
bilgilendirme için çok teşekkür ederim Cihan Mert hocam detaylı bir daha test edip listeme ekleyeyim en iyisi

bilgilendirme için çok teşekkür ederim Cihan Mert hocam detaylı bir daha test edip listeme ekleyeyim en iyisi
Tiziana nın birçok kokusunu seviyorum ursa kirke gumin ve casanova şişeli var ve hep olmalı listemin içindeler. Kaliteli içerik kendini hep belli ediyor ekrem hocam. Genel beğeni istediğin günlerde casanovaya güven. Yolda bırakmıyor emin ol. Bu arada redirection cok guzel seçim tarzı yakın casanovaya