Buluşma, Bayan isteme, Nişan, Düğün, Özel gün Parfümleri

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Buluşmada hele ilk buluşmada risksiz parfümler seçerdim. Hele bu koku bu gencin pis ter kokusu sanılacak parfümlerden uzak dururdum.. Güzel parfümleri layer yapmakda güzel seçenek..

Bayan isteme hımm.. Tuzlu kahve ☕ içeceğimizden fireş, canlı parfümler kullanmakta fayda var.. Tuzlu kahveyi içerkenki sıkıntı ve harareti atar bari.. :) :D..

Nişan ve düğün aynı parfüm olabilir benim için :).. Giorgio Armani Prive Myrhhe Imperial düşünüyorum.. Hayırlısıyla inşallah :).. Christian Dior Eau Sauvage Parfum 2017 öncesi olabilir veya.. Bolca boca edeceğim galiba ne kullanacaksam ama gene de dikkat ederim dozaja.. Vertus Vanilla Oud 'da ihtimaller içinde ama üzerine turunçgil de sıkardım.. Biraz fireşlik, canlılık da iyi olur düğünde.. İlk izlenim, önemli günler akılda kalan şeyler.. Ferah hatırlanmak iyidir :)..

Özel buluşmalarda ise eğer iş ise genel beğeni parfümleri.. Aslında genel beğeni parfümleri her zaman gideri var. Creed Aventus tarzı bir şey mesela..

Bir bayanla buluşmada ki eşim olsa hoş olmaz aldatmak, hep değişik parfüm kullanmaya özen gösterirdim.. Givenchy Pi Vintage ve tarzı şeyler de her zaman benim için gideri var :)..

Son düzenleme:

Serdar73

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ben özel zamanlar için Aventus u tercih ediyorum. Eğer hava çok soğuksa o zaman dhi yada Lidge teecihim oluyor