CK IN2U for Him - Calvin Klein - for men / erkekler için - 2007

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
CK IN2U for him calvin klein for men afiş reklam manken ve her.jpg

CK IN2U for Him - Calvin Klein - for men / erkekler için - 2007

Bu kokuyu çok seviyorum ben. Tek dezevantajı benim için sılajı. Sılajı çok olsa yok satılacak parfümlerden bence. Kakao çok belirgin değil ve sentetikdir belki ve oralarda bir yerde var. Biberiye veya Kekik kullanılmış olabilir ve domates yaprağıda olabilir ki domates yaptağı açıklanmış. Bana daha çok biberiye gibi geldi o koku. Tende 3-4 saat sürüyor çok bağırmadan sonra devam ediyor tende. Şişesini seviyorum :) .. Limon harika kokuyor, çok doğal..

Perfume CK In2U - Calvin Klein reklamı video :

calvin klein in2u for him for her mankenler afiş reklam.jpg

calvin klein in2u for him for her mankenler afiş reklam bayan mayolu uzanmış.jpg

Başka bir yerden alıntı yazım ve orada da düzenledim.. Denedikçe insanın görüşleri değiştiği gibi gelişiyor da..
: '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

CK IN2U for Him Calvin Klein for men erkek

Güzel koku. Bana limon yağı ile çam terebentini karıştıracak koku.. Yani bu karışımı kendim evde yapmayı düşünüyorum
clear.png
... 2007 çıkışlı bir parfüm. Azalarak :" aromatik, odunsu, turunçgilli, kakao ve yeşil notalı olarak kokular algılanmış.. "

Bence limon genelde yazlık bir koku. Biberiye var içerikte ebnce ve açm terebentien benzer ama açıklanan içerikte domates yaprağı denmiş ki o da benzer biberiye ye eh işte :) ..

Gerçi açıklanan Calvin Klein in 2 you her 'deki Sedir yağı. Ama çam terebentini ile benzer yanı vardır diyedüşünüyordum yok öyle arkadaşlar.. Tatlımsı hafif aromatik feerahımsı kokudur sedir yağı. Ben ardıç yağı almıştım. Çam terebentininin biraz daha hafifi gibi idi ama yoğundu gene.

Bu kokuda kimi ck kokusu gibi yoğun olsa yok satabilecek bir parfüm. Limonun ferahlığına Biberiyemsi koku güzel eşlik ediyor (kekik de olabilir ama daha haffi biberiye gibi bir koku). Beyaz misk kullanılmış ama kimi beyaz misk , misk ağacından elde ediliyor diye duymuştum ve kimi sentetik miskede beyaz misk deniyor.. Sentetik misk çeşit çeşit zaten..

Kakao belki sentetiktir ve çok belirgin değil parfümde. Hissedilmeye yarım saatten sonra daha çok başlıyor. Kakao kesesinden bahsediliyor kullanımda.

Kakao çekirdekleri bir kapsülün veya kesenin içindedirler. Bu kese ağaç gövdedinden direkt kısa bir sapla çıkar, ilginçtir. Önce yeşildir ve sonra sarı, turuncu, kırmızımsı renk alır. İçinden taze taze yemeyi hep düşünmüşümdür
clear.png
.. Belgeselde izlemiştim, taze iken kremsi bir renge sahip tanelerin dışı ve sıvı var gibi etraflarında.. Vay be öyle mis gibi eliyle sıyırıp içini yedilerdi
clear.png
..

Bir heyet var parfümün yaratıcı kadrosunda : '' CK IN2U yi oluşturan parfümatörler, Carlos BENAIM, Bruno Jovanovic, Loc Dong ve Jean-Marc Chaillan.

Kokular birbiri ile bütünleşmiş. Tek başına şu var demek zorlaşıyor. Domates yaprağı kokusunu iyi bilirim ve bu kokuda bütünleşmiş ve tek başına hissedemedim fazla.

Koku 3 saat sonra tene iyice yakınlaşmaya başlıyor. 5 saat sonra tene yakın.

Kıyafette daha uzun gidecektir ama kardeşim sabah sıkıp akşam geldiğinde kokuyu alamazdım. Öpüşürken, yakından falan alınır mı bilemeyeceğim. Çok performans beklemeyin derim.

Koku 8 saat sonra tende çok yakın olsada hissediliyor. Bu arada kullandığım versiyon çok eski. Saklıyordum şişeyi.. Yeni formulasyonda aynıdır bence..

Şişesine hastayım bu arada ck in2u 'nun. Daha güzel olabilirdi içerik görünmesi olarak ama alttan görünüyor..
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

CK IN2U for Him Calvin Klein for men Fragrantica com içerik tablo üye sılaj ömür parfüm.jpg
CK IN2U for Him Calvin Klein for men Fragrantica com içerik tablo üye parfüm.jpg
'' 213 Limon ( Lemon ) , 212 Kakao kesesi ( Cacao pod ) , 150 Domates yaprağı ( Tomato leaf ) , 112 Sedir ( Cedar ) , 94 Beyaz misk ( White musk ) , 85 Kabe samanı, vetiver ( Vetiver ) . ''

İyi parfümler, iyi kokular, iyi günler arkadaşlar :) , Selametle :) ..