Emporio Armani Stronger With You for Men

Serdar73

Üye
TürkParfüm Üyesi
Armani den yeni bir maskülen koku ..

Ülkemiz de 280-400 TL aralığında satışa sunulan yeni kokumuz , Armani Code Profumo,İnvictus ve One Million a benzetilmiş.. Herhangi bir yenilik sunmadığı belirtilen koku , maalesef Fragrantica da oldukça düşük bir oy almış .. Tipik tatlı piyasa kokusu olarak yorumlanan Armani Stronger With You , ortalama üstü perfomansıyla , piyasa kokusu diye tabir edilen genel beğeni kokusu sevenler için yeni bir alternatif olabilir ..

Üst Notaları : Kakule , Pembe Biber , Menekşe Yaprakları
Kalp Notası : Adaçayı
Alt notaları : Kestane, Vanilya

26152712-428.jpg

Son düzenleme:

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
geçenlerde tesadüfen gördüm bu parfümü meğer yeni çıkmış piyasaya. fırsat olursa deneyip yorumlarız burada.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ben de cok merak ettim bu arada artik nis i gectim designer furyasina da yetisemiyoruz fiyatlar da cabasi

Evet ya yükek fiyat yazmak moda oldu ve iyice abartanlar var.. 4-5 Yıl önce JPG Gaultier 2'yi 180 küsür tl'ye aldığımda etrafım vay be demişti fiyatı yüksek bulmuştu.. Şimdi 500-1000-1500 tl'ler konuşuluyor 100 ml civarı veya o güçte parfümler için.. Millette çakmalara yöneliyor ama aman dikkat diyeyim, sağlığa dikkat, her yerden parfüm almayın :)..

Son düzenleme:

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bu parfümü denedim bugün one million benzeri çok sentetik piyasa kokusu.. övgü alır fakat keyif vermez..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu parfümü denedim bugün one million benzeri çok sentetik piyasa kokusu.. övgü alır fakat keyif vermez..

Blerox hocam katılıyorum sana :)..

Şeftali kokusu hissettim ve tatlılık ekstra.. Tatlı baharatlar doğal kullanılmış olabilir(Kakule mesela) ama az oran sayılır parfüm geneline bakacak olursak.. Şeftali kokusu da meşhur oldu ama kimi diğer doğal maddeler bu kokuyu veriyorsa da ki bu düşüncedeyim kimi sentetik kullanıyor.. Bu konuda uzmanlardan maşallah @ustad hocamız var :).. Bu parfümde bence sentetik kullanılmış şeftali, ha çok rahatsız etmiyor ama açık parfümcüden şeftali kokusunun koyusunu hem de 50 ml 10-30 tl'ye alacakken neden 300-400 tl gibi fiyatları bu parfüme vereyim sorusu aklımda.. Tabi diyeceksinki sen hammaddeye değil karışıma para veriyorsun ve tüm doğal parfülerin geneli de hammadde ucuz zaten diyebilirsiniz ama ben işte onlarda da doğal ve sılajlı olanını arıyorum. Böylece daha az zarar etmiş oluyorum :)..

Parfüm bas bas bağırmıyor ama uzun ömürlü.. Ayrıca konusunu gene kısaca yazalım olmazsa :).. Şeftali ilerlerde daha belli..