Eternity - Calvin Klein - for women / kadınlar için - 1988

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Eternity Calvin Klein for women christyturlington-eternity-bruceweber-1990.png
Eternity Calvin Klein for women reklam afişi manken çocuk anne.jpg
Eternity - Calvin Klein - for women / kadınlar için - 1988

Koku ilerledikçe KAranfil çiçeği ve zambak bir harika koktu. İlk 4-5 saat kıyafette Acqua di Gior for women tarzı kokuyor parfüm. Sardunya çiçeğimsi ki karanfil çiçeği de benzeyebilir o tarz kokuyor ve ferahımsı, keskinlikli bir koku. Kokusunu ben sevdim hele ileriki kokusu tam uniseks bir parfüm. Zambak çok güzel koktu, tebrik ediyorum bu parfümü.. Denedikçe mesajı düzenleyebilirim arkadaşlar.. İlerilerde Zambak kısmen daha yalın kokuyor diğer kokulara rağmen. Diğer kokular arkadan otsu tarzda kokuyor.. Eskinin parfümlerinde reformule oluyor ve sılajdan memnun olmayanlar var erkek modelinde de, bunu da belirtelim. Olumlu reformuleler inşallah diyelim :D ..

Netten parfümör ve açıklamalar, içeriğin kimisi : ''

Eternity , evliliğine bir haraç olarak tasarlanan Calvin Klein'ın çok başarılı bir başka kokusu . Sonsuzluk , ebedi değerlerin bir ilahidir: sevgi, aile ve barış.

Kompozisyon, taze turunçgiller ve yeşil notalarla açılır, bunu menekşe ve ''Zambak vadisi''(Mine çiçeği) takip eder. Kıvamı ile karanfil notaları, çiçek kalbine biraz nafile koyar. Son notalar, toz heliotrope, pembe sandal ağacı ve şeffaf misket notaları ile naziktir. Zambak da açıklanan güzel kokan içeriklerden..

Parfüm, Sophia Grojsman 1988 tarafından oluşturuldu .

Parfüm derecesi: 34,34 oy ile 5 üzerinden 3.34 . ''

Kokudefteri bloğundan alıntı içerik : ''

Üst notalar: mandalina, yeşil notalar, frezya, limon çiçeği, ada çayı
Orta notalar: yasemin, zambak, vadi zambağı(mine çiçeği), gül, menekşe, nergis, karanfil, kadife çiçeği
Alt notalar: amber, paçuli, kediotu, misk, sandal ağacı
''

İyi, Güzel, hoş parfümler, kokular, günler arkadaşlar, Selametle :) ..

Son düzenleme: