Geoffrey - Schlossparfumerie - for men - 2014

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Geoffrey Schlossparfumerie for men 375x500.31975.jpg
schlossparfmerie-signatur-linie-geoffrey-duftpyramide.jpg
Geoffrey Schlossparfumerie for men/erkek için - 2014

Güzel parfüm. Jean Patou'ya benzetiliyor bruyee modeli.

İki, üç fazla bir parfüm. Yani başlangıçları çeşitli devreleri çok belli farklı parfümlerden. Heemn ilk açılış farklı olabilir her parfüğmde ama bunda uzun evrelerce farklı aslında.

Nasıl bir parfüm derseniz Polo Ralph Lauren for men'in daha meşeyosunlusu olmuş bu parfüm vintage'inin. Başları yani ve uzunca böyle gidiyor. Sonra parfüm çok değişiyor..
Polo
1978for men

Polo ise aromatik ormanlı bir parfüm, konusunu yazacağız inşallah arkadaşlar..

Parfüm'de keskinliği kekik veriyor olabilir ve çok da kullanılmamış zaten az bir kullanımı bile bu arada, oldukça yoğun koku veriri kekiğin. Parfüm sonra karabiberli yağlı bir hale dönüyor ki açıklanan içerikte karabiber yok. Benim tende böyle oldu. Black Tourmaline Olivier Durbano for women and men tazrzı bşraz bu yağlı karabiberle olarak.. Sılaj ve ömrü feena değil aslıdna ki kimine kuvvetli bile gelir ki haklılar bence. Denemelere devam bakalım :)..
Oliver Durbano Black Tourmaline
2007for women and men

Fragrantica.com : ''

Schlossparfumerie'nin Geoffrey , oryantal odunsu (oriental bir Woody) kokusu. Geoffrey 2014 yılında piyasaya çıktı. En iyi notalar bergamot, nane, galbanum, artemisia ve biberiye; orta notalar tarçın, hindiba kökü, paçuli ve kekik; taban notaları meşe taşı, çam ağacı, misk ve deri.

Parfüm aromatik olarak kokuları sonra azılarak taze baharatlı, odunsu, yeşil, bitkisel bir parfüm olarak nitelendirilmiş..
Geoffrey
2014for men
''

Bruyere
2015for men
Bruyere ise bence Safari for Men Ralph Lauren for men vintage kısmen klonu. Schlossparfümerie görünen iki parfümü klonlamış Ralph Lauren'den ki daha fazla parfümünü denemedim ve deneyeceklerim sırada ki kimini şu an deniyorum..

Safari for Men
1992for men

Hatalarımız affola, İyi kokular, günler arkadaşlar, selametle :)..

Son düzenleme: