Hangi parfümü aldım / Alacağım

mhmt_gl

Üye
TürkParfüm Üyesi
hayırlı olsun bond amber'i gelince bir yorumlarsanız sevinirim yeni eski muhabbeti bu parfümde de var maalesef..

Hocam iki versiyonuda kullandim eski versiyonda 2013 ve oncesi metalik gul kokusu daha cok hissediliyor. Yeni versiyonda bu hissiyat daha yumusakastirilmis ve kaliciligi daha iyi olmus ... Yeni versiyonu bayanlarin daha cok sevmesine karsin erkeklerin genel begenisi ki benimde oyle 2013 ve oncesi batchlerden yana....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Valla hocam nish grubunda kalicilik denediklerim arasinda satin mood, nishane grubu ve amouge derim digerlerinde hep ayni sorun var ama bond amber icin yeni version tende daha kalici kiyafette ozellikle ....

Arkadaşlar bond amber im geldi gayet iyi açılış eskisi sert yoran hali yok sevdim sanki ilk 15 dk oldu gayet iyi yormadan koku kendini belli etmeye devam ediyor eskisinde ilk 10 dk felç oluyordum koku alamıyordum Oyle hatırlıyorum. Gayet iyi yani dhi vakası gibi değil değişim acısından. Mehmet e katılıyorum.

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
IMG_0412üü.jpg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu ay saflarıma yeni katılan arkadaş

Ekli dosyayı görüntüle 855
Rykiel Man Sonia Rykiel for men

Hayırlı olsun Cüneyt hocam, denedikçe yorumlarını bekleriz :)..

Sonia Rykiel
Rykiel Man
2004for men
En çok misk denmiş ki nasıl bir misk merak ettim.. Sonra sucul, neroli, sandal odunu diyerek gidiyor kimince Fragrantica.com'da..

Rykiel Man tarafından Sonia Rykiel erkekler için bir koku. Rykiel Man , 2004'te piyasaya sürüldü. Üst notalar limon, yeşil mandalina, deniz suyu ve neroli; orta notalar biberiye, kavunoz ve safran; taban notaları sandal ağacı, paçuli, vanilya ve misktir.

Parfüm derecesi: 5 üzerinden 4.00 , 53 oy.

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hayırlı olsun Cüneyt hocam, denedikçe yorumlarını bekleriz :)..

Sonia Rykiel
Rykiel Man
2004for men
En çok misk denmiş ki nasıl bir misk merak ettim.. Sonra sucul, neroli, sandal odunu diyerek gidiyor kimince Fragrantica.com'da..

Rykiel Man tarafından Sonia Rykiel erkekler için bir koku. Rykiel Man , 2004'te piyasaya sürüldü. Üst notalar limon, yeşil mandalina, deniz suyu ve neroli; orta notalar biberiye, kavunoz ve safran; taban notaları sandal ağacı, paçuli, vanilya ve misktir.

Parfüm derecesi: 5 üzerinden 4.00 , 53 oy.

Çok teşekkürler Baykal Hocam
Açıkcası benim için araştırmalar sonucu bir alım oldu.
İlk deneme fısları sonucu şunu diyebilirim ki gerçekten farklı bir fresh.

İlk başlarda etkili bir limon mandalina neroli karışımı ile fresh bi adım atıyoruz.

Daha sonra bence kokuyu fatklı kılan kısım başlıyor bu fresh hissiyatın üzerine bahsettiğin misk vanilya ve hafiften paçuli ile tatlı sert bir hal alıyor.

Bakalım kalıcılık ve hissiyat nasıl olacak

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Çok teşekkürler Baykal Hocam
Açıkcası benim için araştırmalar sonucu bir alım oldu.
İlk deneme fısları sonucu şunu diyebilirim ki gerçekten farklı bir fresh.

İlk başlarda etkili bir limon mandalina neroli karışımı ile fresh bi adım atıyoruz.

Daha sonra bence kokuyu fatklı kılan kısım başlıyor bu fresh hissiyatın üzerine bahsettiğin misk vanilya ve hafiften paçuli ile tatlı sert bir hal alıyor.

Bakalım kalıcılık ve hissiyat nasıl olacak

güle güle kullan cuneyt hocam farklı bı parcaya benzıyo