Parfüm, Koku satışı etikliği ahlaklığı üstüne ve Kendim

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Öncelikle burada direkt köyü manada kimseyi anmayacağım, olaydan bahsedersem kişiden bahsetmeyeceğim. Biliyorsunuz iyi niyetli biriyim, özelden hep hatırımı sayar seversiniz. Teşekkürler arkadaşlar.

Linki verdim ve kiloluk falan eterik yağların hepsi ile falan yarın inşallah video çekecem. 1 litre hem de 5 fold portakal yağı kaç tl biliyorsunuz. Elimde vardı herkes getiremiyordu. Ben getirttim hala da getirebiliyorum. Eskiden çok kolaydı, nen gene de eh getirtebiliyorum da eskiden bu kadar pahalı değildi ama yurtiçi bulunmuyor ve çok pahalıydı. Ben satışa koymadım özelden 50-100 ml misket limonu da falan gönderdim yeşil renkli harika kokulu.

İsteyene zaten her zaman satış ilanımda yazıyor özelden yaz diye.

Parfüm satışı, ya bak bu bu parfüm, koku forumunu para kazanmak için açtı imajının, olumsuz imajının farkındayım. İki yüzlü değilim kötü manada ve evet bunu açıklamalıydım iyice, burada haklısınız.

Suçları arayıp ortaya çıkaran bir tip değilim. Size şurada kızıyorum öyle olmayanlara, abi, hocam, kardrşim her ne ise bana eleştiri, fikir verebilirdiniz değil, kesinlikle fikir vermeliydiniz.

Diğer forumlarda evet çok tartışmalar oldu, kavgalar, küsmeler. Split işte menfaat da eğer hakkıyla önce hizmet düşünülüyorsa topluma ben mahzur görmüyorum bu işleri. Biliyorum ticaret desem çoğunuz dellenecek 😅😅 evet ticaret değil, olmamalı veya "Kar payı limitli ticaret' daha doğru terim.

Bu arada bende açık parfüm de var ve orjinal diye satmadım, satmam zaten, çok günah, Allah korusun cehennemlik işler.. Açık parfüm ilk ben tanıttım şimdi en pahalı niş parfüm kullananlar resim paylaşıyor. Ben para mı aldım yok, önce hizmet. Kimi modeli güzeldi o markanın ve ben güzel kokmayan modellerini de yazdım. Yalan olmaz bu konuda, Rabbim Allah'a sığındık Elhamdulillah

Ha şunu da mutlaka yazayım. Türkiye devletimizin üniter yapısını savunan biriyim. Bölücü değilim olumsuz. Atatürk'çü Müslüman Mü'min biriyim Elhamdulillah ve hep inşallah Allah’ın izniyle

Seviyorum arkadaşlar sizi