Polo Blue Eau de Parfum - Ralph Lauren - for men / erkekler için - 2016 - (Sucul)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ralph Lauren tarafından Polo Blue Eau de Parfum for men denizci işareti beyaz rıhtım tahta...jpg
Ralph Lauren tarafından Polo Blue Eau de Parfum erkekler için  erkek manken afiş reklam pos...jpg
Ralph Lauren tarafından Polo Blue Eau de Parfum erkekler için  erkek manken afiş reklam pos...jpg
Polo Blue Eau de Parfum - Ralph Lauren - for men / erkekler için - 2016

Sucul nota ve Süet deri kokusu ön planda denmiş Nette üyelerce kimi sitelerde. Ben İlk çıkan Polo Blue'den pek kuvvetli bulmadım kimi dönemlerde kuvvetli gibi. Çok fark yok. Yazlık parfümlerde Turunçgili bol kullanmama hastalığı devam ediyor maalesef. Bergamot sucul notaya destekleyici turunçgil olarak kullanılmış.. Aromatik adaçayı(Sage değil Clary Sage, ballı babagillerden olmayan adaçayı) , Fesleğen, kakule kullanılmış. Çok belirgin olmayan kokuları sevmiyorum ama sucul nota olarak belirgindir. Sentetik sucul nota severler de var ki bazen be nde çok sevebiliyorum.. Odunsu koku belli belirsiz.. Tekrar şans tanıyacağım ama bu kokuya. Kıyafette performans daha iyi tabi ..

Netten alıntı : ''

Ralph Lauren tarafından Polo Blue Eau de Parfum erkekler için Odunsu Aromatik bir parfüm. Bu yeni bir koku. Polo Blue Eau de Parfum 2016 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun ardındaki burun Carlos Benaim . Üst notalar bergamot, kakule ve deniz notalarıdır; orta notalar orris, fesleğen, verbena ve adaçayıdır; Baz notaları vetiver, süet, paçuli ve odunsu notalardır.

Parfüm değerlendirmesi: 4.38 üzerinden 5 ile 254 oy. ''

-10 işe +10 arasından sucul nota seviyorsanız yüksek yoksa düşük puan..

Selametler :) ..