Zoologist Camel (Deve)

RİYAFES

Üye
TürkParfüm Üyesi
Zoologist Parfümevinin Orta Doğunun çöllerine ve bu çöllerin vaz geçilmez seyahat aracı develere adadığı kokusu Camel;
Notaları:Kurutulmuş Meyveler, Zümrüt, Palmiye Zamanı, Gül, Amber, Sedir, Tarçın, Tütsü, Yasemin, Mür, Turunç Çiçeği, Civet, Musk, Sandalağacı, Oudh, Tonka, Vanilya, Vetiver.

camel-extrait-de-parfum-zoologist-300x300.jpeg

Bu markada bir rhinoceros'u denedim oda beni pek sarmayan bir eserdi. Diğer çeşitleri hiç denemedim ama rhinoceros ile bir ön yargım oluştu onun için hiç peşine düşmedim. Çok sıra dışı bir yelpazeye sahip bu marka, okuduklarımdan yola çıkarsak genel beğeni zerre umurlarında değil :) Eline sağlık sefayir hocam

RİYAFES

Üye
TürkParfüm Üyesi
Rica ederim Cihan Hocam evet dediğiniz gibi sıradışı bir parfümevi.

Bu markada bir rhinoceros'u denedim oda beni pek sarmayan bir eserdi. Diğer çeşitleri hiç denemedim ama rhinoceros ile bir ön yargım oluştu onun için hiç peşine düşmedim. Çok sıra dışı bir yelpazeye sahip bu marka, okuduklarımdan yola çıkarsak genel beğeni zerre umurlarında değil :) Eline sağlık sefayir hocam

RİYAFES

Üye
TürkParfüm Üyesi
Tabiki var Cihan hocam Bati denedim günlük kullanıma uygun olmasada hoşuma gitmişti, birde şişeli aldığım Macaque vardı, bu daha günlük kullanıma uygunda ancak benim tarzım olmadığında elden çıkartmıştım. Aslında epey bir yeni kokusu çıktı markanın @ustad Bülent Bey yeni yılda bir split yapabilir luckyscent.com üzerinden.

Denediğin kokuları var mı? hocam. Sence hala ön yargılı mı olmalıyım?