Alta moda : just mukhalat

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Dubai alışveriş merkezindeki bir marketten aldığım bu parfüm geneli tatlı hafif baharatımsı nüaslara sahip putralı yumuşak misk, gül temalı bir parfüm . Kondisyonu bir hayli iyi hatta ortalamanın üzerinde ortadoğu kokularının karakteristik özelliklerini sıcak, davetkar ancak ağır değil (hacı mis hiç değil) oldukça modern kombinasyon
IMG-20171023-WA0000.jpg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Mutlu hocam Mukallat(Mukhalat) çok duyorum, henüz tam araştırmadım. Doğunun vazgeçilmez koku notalarından diye biliyorum ve orda satılan karışım esanslarda kullanılanı var ve saf halde de satılıyor diye biliyorum. Umarım doğru biliyorumdur :)..

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Doğru aynen... Çok meşhur bir koku tamamen saf olanları da var bu şekilde alkol ihtiva eden versiyonları da var ilk kim kombi ettiyse kim icat ettiyse bu mukhalat I allah razı olsun

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Mutlu hocam Mukallat(Mukhalat) çok duyorum, henüz tam araştırmadım. Doğunun vazgeçilmez koku notalarından diye biliyorum ve orda satılan karışım esanslarda kullanılanı var ve saf halde de satılıyor diye biliyorum. Umarım doğru biliyorumdur :)..
Hatta iki yıl önce bitkisel misk almıştım saf olarak tek başına başlı başına muazzam diyebilirim